Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen gyógykristály vagy...

Tóth Gézu kérdése:

Milyen gyógykristály vagy kristálykarkötő a megfelelő szívproblémákra és légúti problémákra? Tippeket-trükköket várok általánosságban is a gyógykövekről!

Figyelt kérdés
Mindig is érdekeltek a gyógykövek és gyógykristályok, de eljutottam oda, hogy én is komolyabban foglalkozni szeretnék ezekkel! Ezzel kapcsolatban kérném az ebben járatosak segítségét, hogy milyen gyógykristály vagy kristálykarkötő a megfelelő szívproblémákra és légúti problémákra? Illetve minden tippet-trükköt előre is szívesen fogadok, mert másban is szeretném a gyógyköveket segítségül hívni!

2013. aug. 29. 17:58
1 2
 11/15 anonim válasza:
Elmebetegek. Tudományos tény,hogy nincs ilyen,hogy gyógykő.
2013. szept. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves Krisztike!

A google a [link] honlapját dobta ki elsőként, ott néztem körül először és az instrukciói alapján találtam is néhány hasznosnak tűnő terméket. Ha lesz ideje, kérem nézze meg, addig nem merem megvásárolni.

Először a légutakkal kapcsolatban keresgéltem, és találtam egy árban és színben is szimpatikus karkötőt - nyakláncot és egyebet nem akarok. Róla lenne szó, mit gondol?

[link] index.php?route=product/product&filter_name=szodalit&product_id=220

Továbbá egy ilyet is találtam, de ez kicsit drága az én pénztárcámnak, de ha úgy gondolja, ez hatásosabb, akkor elgondolkozom rajta. Ez már kalcedon:

[link] valodi-kalcedon-karkoto?filter_name=kalcedon


Szívproblémákkal kapcsolatban a rutilkvarcra szavaztam, mert máshol is hallottam már, hogy az jó lehet. Én ezt a karkötőt találtam csak, bár borsos az ára, de ha használ, egye fene, egyszer kell megvenni:

[link] index.php?route=product/product&filter_name=rutilkvarc&product_id=209

Ezt még néztem, ami ön szerint szóba jöhet, de igazából én inkább a rutilkvarcra szavaznék, de kíváncsi vagyok az ön véleményére is. Róla lenne szó:

[link] index.php?route=product/product&filter_name=l%C3%A1pisz&product_id=215

Várom megtisztelő válaszát és véleményét!

2013. szept. 2. 16:55
 13/15 krisztike128 válasza:

Kedves Gézu!


Az összeállított kövek nagyon jónak tűnnek, de - és ez sajnos saját hibám, elnézést érte -, elfelejtettem mondani, hogy érdemes úgy válogatni, hogy a kérdéses gyógyövek összefüggjenek egymással, hogy egymást is képesek legyenek megsegíteni energiájukkal, ez elengedhetetlenül fontos. Ennek fényében én a következőket ajánlom inkább az ön által javasolt honlapról.


Légutakkal kapcsolatban nagyon jó ugyan a karkötő, de mivel közelebb van a légutakhoz, én nyakláncot és fülbevalót ajánlanék inkább, a karkötő ugyanis bár jó megoldás, nem minden esetben olyan hatásos, mint egy medalion. Mivel ön férfi, a fülbevaló nyilván kiesett, de nyakláncból tudok ajánlani - pontosabban egy medált. Én rá gondoltam:

Medál: [link]


Ha olcsóbbakat keres, akkor esetleg szóba jöhet még ez, de ez holdállástól függően van, amikor kevésbé hatásos:

[link]


Na most azért erre a kettőre esett a választásom, mert ehhez illenek az ön által favorizált rutilkvarcból készült termékek a szívproblémára. Én azonban szívre is inkább medált, mint karkötőt ajánlanék. Egy olcsóbb és egy drágább megoldás, mindkettő megfelelő:


Drágább: [link]


Olcsóbb: [link]


Ha bármi kérdése van még, csak írjon!

2013. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Krisztike! Mindenképpen ezt a felállást követem majd, leginkább az olcsóbb kövekre koncentrálva! Jut eszembe! Szeretnék még otthonra még valamilyen hegykristályt venni, ebben még szeretném a segítségét kérni, és ígérem nem zaklatom ezzel többet!

Összesen kettőt néztem ki magamnak, az első egy hagyományos hegykristály, egy energiarúd lett, ami úgy hallottam fontos abban, hogy megmaradjon a kövek energiája. Az egyik ez lett:

[link]

A másikkal kapcsolatban bizonytalan vagyok, mert nem konkrétan hegykristály, inkább lélekkristály, de nem tudom mit jelent ez. Ez is használható feltöltésre? Ő lenne az:

[link]

Ha még látja, kérem válaszoljon, és rendelem is a kristályokat! Köszönöm!

2013. szept. 4. 16:37
 15/15 krisztike128 válasza:

Igen, az otthoni kristályok is hasznosak, egyrészt állandó jó hatással vannak ránk, másrészt tölthetjük is velük ékszereinket, mert ezek általában csiszolatlanok vagy nagyobbak, ezáltal nagyobb a hatásuk is. A hegykristály nagyon jó ötlet, ezen felül én az ön problémáira és az ön által választott gyógykövekhez illeszkedőt ajánlanék. Ez egyik ő lenne:

[link]

A másik pedig ő:

[link]

Ha esetleg olcsóbbat szeretne, akkor otthonába még ez is jól jöhet:

[link]

Lélekkristályra nincs szüksége! Remélem tudtam segíteni.

2013. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!