Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen gyógykristály vagy...

Tóth Gézu kérdése:

Milyen gyógykristály vagy kristálykarkötő a megfelelő szívproblémákra és légúti problémákra? Tippeket-trükköket várok általánosságban is a gyógykövekről!

Figyelt kérdés
Mindig is érdekeltek a gyógykövek és gyógykristályok, de eljutottam oda, hogy én is komolyabban foglalkozni szeretnék ezekkel! Ezzel kapcsolatban kérném az ebben járatosak segítségét, hogy milyen gyógykristály vagy kristálykarkötő a megfelelő szívproblémákra és légúti problémákra? Illetve minden tippet-trükköt előre is szívesen fogadok, mert másban is szeretném a gyógyköveket segítségül hívni!

2013. aug. 29. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A legdrágább, lehetőleg abból is minimum 2-3.
2013. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
2013. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Most komolyan csak a legdrágább jó? Elég sokfélét láttam, mindenféle árkategóriából, olcsóbbak, drágábbak, középárasak, de igazából nem is annyira az ár érdekel, hanem az, hogy milyen gyógykő jó a problémáimra? Vagy mindegy, ezek a kristályok mind használnak?
2013. aug. 30. 11:58
 4/15 A kérdező kommentje:
o23r: Megnéztem a videót, de igazából nem a hitetlenséggel van a probléma, az rendben van - egyébként ez a videó inkább elbizonytalanított -, sokkal jobban érdekelne, hogy pontosan milyen kristályok vagy gyógykövet használnának nekem szív- és légúti problémákra!
2013. aug. 30. 12:49
 5/15 anonim válasza:

Átverés ez a kiristályozás.

Menj orvoshoz,ha egészségügyi problémád van,ne idiótákhoz.

2013. aug. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
o23r: Szerintem egyáltalán nem átverés! Orvosnál már voltam természetesen, krónikus betegségekről van szó, amikkel együtt kell élnem, és a gyógyszerek mellett szeretném valamilyen természetes formában is "kezelni" magam, hátha enyhíthetek a panaszaimon. Így találtam rá a gyógykövekre, amikben nagyon elkezdtem hinni és több helyen is hallottam, illetve barátaim is mondták, hogy nekik segített! Nekem akkor miért ne segíthetne? Csak egyszerűen nem tudom melyikre van szükségem. :(
2013. aug. 30. 15:57
 7/15 anonim válasza:
Egyikre sincs.
2013. aug. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 krisztike128 válasza:

o23r, ne mondjon butaságokat...


Kedves Gézu, a gyógykristályok elsődlegesen akkor hatásosak, ha hisznek benne, így az első lépést már meg is tette afelé, hogy sikert érjen el! A gyógykövek bizonyítottan rendelkeznek energiával - akárcsak a Föld is -, amelyek hosszabb terápia esetén pozitív hatással vannak testünkre, de gyakran nehéz megtalálni a nekünk legjobbat, így lehet, hogy kísérleteznie kell majd a kövekkel!

Én évek óta használok kristályokat - mondhatni mindenre van itthon, nem csak betegségre alkalmazhatók. Ha légúti problémákat szeretne kezelni, akkor a légutakhoz közel, valamilyen sós kristályt kell nyakba akasztani, medalionként vagy a gyógykövekből készült teljes nyakláncként, de a nagy sókristályok melegítése is eredményre vezethet. A sólámpa sem rossz, de az elektromosság miatt kevésbé hatásos! Kövekből ajánlom a szodalitot, a lápiszt és a kalcedont.

Szívprobléma esetében jobb lenne bővebben is tudni, hogy mi a gond, de mivel szív, ezért vélhetően a stresszes állapotokhoz is visszavezethető a probléma, így nyugtató és efféle ásványokhoz lehet nyúlni enyhítésként. Bármilyen formában jól alkalmazható, nyakban, kézen, medálként, nagy kristályként otthon, ami kényelemesebb. Én a gyűjteményemből valamilyen holdkő mellett rutilkvarcot és ametisztet alkalmaznék.

Ha bármi kérdése van, nyugodtan írjon ide, igyekszem figyelni és segíteni!

2013. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Krisztike, nagyon szépen köszönöm, ez nagyon hasznos tippnek tűnt, végre valaki konkrétumokkal is szolgált! Köszönöm szépen! Írta, hogy nem csak betegségekre lehet használni a gyógyköveket. Akkor még mire? Tudna erről bővebben is írni nekem?

Körülnézek az interneten az instrukciói alapján, köszönöm még egyszer a segítséget!

2013. aug. 31. 09:52
 10/15 krisztike128 válasza:

Kedves Gézu!


Gyógyköveket, illetve gyógyító kristályokat általában nem csak betegségekre használunk, de arra is tökéletesen megfelelnek. Használhatjuk a bennük található pozitív rezgéseket szerencsehozóként is, csakrák nyitására, hogy pénz, szerencse, siker, szeretet, boldogság vagy egyéb hatások és lehetőségek érjenek minket. Ezen a téren kicsit jártasabb vagyok, ha gondolja.

Ha úgy könnyebb önnek, nyugodtan kérdezzen, vagy küldjön példákat, hogy mit-mire kíván használni, segítek, ha tudok!

2013. szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!