Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki-mit tud, vagy hallott...

Ki-mit tud, vagy hallott azóta híreket a Kijevi hangról, hogy végül is mi lehetett az?

Figyelt kérdés

Aki nem tudna róla, erről a hangról érdeklődöm:

http://www.youtube.com/watch?v=K7fTIW2zm6A , az akkor találgatásokról tudok, de esetleg azóta jelent meg itthon, vagy külföldön erről hír?

/ Nem egyéni magyarázatok érdekelnek! /



#hír #ok #Kijevi hang
2013. jún. 5. 12:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sok kamu video van. Valszeg én sem szenteltem volna figyelmet a hangnak ha hallom, hisz mifelénk furák a mennydörgések. Ez olyan mint az ufo videok. Nagy részük igaz, de sok a hamisítvány. Most hogy a kanadai miniszter is hivatalosan is bejelentette létezésüket egyre többen próbálják pánikolva tagadni.

Egyszerűen csak le kell állni a médiafüggőséggel és avval a tévhittel hogy a médiában mindenről hírt adnak.

Saját utánajárás vezet válaszhoz...

2013. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Én is rengeteget olvastam erről, rengeteg feltevés van, hogy mi ez, de nincs bizonyítva semelyik, nincs rá hivatalos magyarázat. Ám eléggé elgondolkodtató az előbbi válasza, hogy kamu a videó, mert akkor az emberek tényleg az ablakoknál figyeltek volna ki, hogy mi lehet ez a hang, mindenki az utcán nézelődött volna össze vissza, leginkább az eget nézték volna, mert sokak inkább úgy halották, mintha az égből jönne a hang.

Ám nekem ehhez a magyarázathoz az lenne a hozzászólásom, hogy érdekes módon akkor vagy az napon, vagy másnap, vagy 1-2 nap eltéréssel miért csináltak ugyan ezekről a hangokról videót mások is a világ más pontjairól????????

De érdekes ugye????? :O

(Az meg hülyeség lenne, hogy egy csomó ember a világ különböző tájékain össze beszéltek volna az interneten, hogy csináljanak ilyen videókat) -.-"

Az egyik apróbb magyarázat, hogy miért nem mentek ki az utcára, vagy csak egyszerűen az erkélyre az emberek érdeklődni? A hang elsőnek vagy Ukrajna- Kijevi, vagy Canadában jelent meg, ezt pontosan nem tudom, nem nagyon figyeltek rá, mert tényleg olyan, mintha pl egy hajóról a kürtből szólt volna, vagy egy gyárból, a videó akkor lett igazán érdekes, mikor a hangot más országban is halották, egyre több helyen és mindenhol készítettek róla felvételt. Sőt még itt magyarországon is hallották, és készült róla felvétel. Ám én most kutattam a témában megint, 2013-ban is készültek videók a hangokról, sőt szintén itt magyarországon is, a kérdés, hogy a videó igazi, vagy kamu. De élőben én is szeretném ezt a hangot hallani, mert kíváncsivá tett a téma...

A feltevéseknél is lehet kérdezni, az egyik ilyen, azt állítják, hogy ami a hangok után bekövetkezett 2 egyszerre történő földrengés előhangja volt, máskor akkor miért nem hallott ilyet az ember? És főleg miért hallotta majdnem az egész világ?

második pl a Haarp, ez valami időjárásos mit tom én, állítólag ezzel befolyásolták az időjárást, ekkor keletkeztek a hangok, ez azért volt jó, mert USA-ban elnök választás volt, és úgy gondolták, ha hurrikán keletkezik, akkor egy csomó minden megrongálódik, nem lesz áram, és márpedig áram nélkül nincs elnök választás.

Olvastam egy magyar blogon is, egy srác írt erről a hangról, Balatontól egy nem messzi kis faluban vagy városban volt családjával, mikor a hangra a srác figyelmes volt, kihívta a családját, és érdeklődve hallgatták, hogy mi lehet ez, de hozzá téve azt is leírta, hogy a hang mellett a holdnál láttak valami ugráló kis fényt, ami valamikor egyenesen ment gyorsan, mint egy repülő, valamikor pedig ugrált, olyan volt mint egy csillag, de annál kicsit halványabb volt... alatta olvastam kommentárokat, és szintén írta egy olvasó, hogy ő is látta.. Sokan pedig itthon is hallották ezeket a hangokat, a tény hogy sok kamu vodeó van, de ha egyszer mindehol hallották ezeket, akkor bizonyos, hogy ez egy létező jelenség. Csak nincs rá magyarázat, mert egyszerűen találgatnak, de nem tudják bizonyítani, vagy pedig az elnökök és a hivatalos katonák tudják, csak el van tusolva az ügy. Olvastam szintén egy másik blogon, aki szintén ezzel a témával foglalkozott, hogy facebookon rákérdezett egy ismerősére, aki hivatalosan is egy női katona, és megkérdezte hogy ő mit tud erről a hangról, mi lehet ez, azt válaszolta, hogy "nem igazán akar ezzel a dologgal foglalkozni, ha úgyis megfogunk halni, akkor meg kell halnunk" még valami 2-3 szavas mondatot írt, de arra már nem emlékszem, a gyerek azt írta, hogy hamar lepattintotta a csajszi, mikor ezzel ráírt.

A lényeg, hogy tudjuk, bármilyen érdekes dolgok történnek, ami megmagyarázhatatlan, biztos tudnak valamit az emberek, csak el van tusolva. Erre másféle választ nem tudok írni.

2013. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: én a 11-es vagyok. Nem úgy értettem, hogy kamu az összes video, hanem úgy hogy maga a jelenség megtörtént és fel is vették néhányan, de hamisítványok is vannak. Az UFO videokkal is hasonló a helyzet.. Több százezer eredeti van és többszázezer hamis felvétel. Az emberek többségébe meg akkora a félelem a horrorfilmek miatt is, hogy inkább szeretik azt hinni hogy minden dolog hamisítvány. Az átlagember az ufo szóról egyből rossz dologra asszociál, de arra nem gondolnak, hogy ha tényleg ártani akarnának intelligens lények akkor rég elpusztult volna a föld. Pont az ellenkezője történik, az egész földnek segíteni akarnak, de annyira alacsony pár ember tudatszintje, hogy nem képes elfogadni az igazságot sem, a hazugságot sem, csak a saját félelmeit táplálja vagy éppen mindent tagad az egoja.
2013. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!