Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Érdekes eset. Ez hogy lehetett...

Érdekes eset. Ez hogy lehetett? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

(Bocs ha rossz helyre tettem)Meséltek egy történetet:

"XY (persze nevet mondtak) elesett és súlyos sérülésekkel kórházba került.Most élet és halál között lebeg"

(túlélte és felépült)

A lényeg:

Én akkor elképzeltem azt a lányt(bár sosem láttam),és úgy kb. 2 év múlva láttam egy képet róla...ugyan úgy nézett ki!nem kitaláltam!és biztos vagyok benne,hogy azt előtt sosem láttam.



2013. máj. 24. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Picit zavaros, de a lényeget értem. Ha tudományos magyarázatot szeretnél, azzal nem szolgálhatok. Viszont egy kis természetfölöttiben való hittel meg lehet érteni. Valószínű, hogy valamiféle kapcsolat áll fönn köztetek. Ha te tudtad, hogy ő hogy néz ki, akkor valami oka van annak is, hogy hallottál róla. Sőt oka van annak is, hogy elképzelted magadban őt, ki tudja, talán ösztönös cselekedet volt.
2013. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy lehetett?Némi tisztánlátó képesség lehet benned is.Velem többször történt hasonló.Például hallom a híradóban, hogy valaki eltűnt és akkor néha bevillan egy kép, hogy hogy néz ki és nagyjából milyen helyen van.Aztán bizonyos idő múlva kiderül, hogy jól "láttam".De vannak más hasonló dolgaim is.Néha tárgyak emlékeit megérzem, pl kezembe veszem és megjelenik előttem, hogy nézett ki a tulajdonosuk.
2013. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!