Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a horoszkópban?

Hisztek a horoszkópban?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 18:15
1 2
 11/18 anonim válasza:

Szerintem a kínai horoszkóp elég valós. Most néztem meg,hogy a kisbabám milyen a kínai szerint és ugyan az mint az apja, kígyó.Elolvastam és minden igaz a páromra.

Az enyémnél is igazak.

2013. máj. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

A napi, heti jóslások baromság. A kínai horoszkóp viszont nagyon jó. Munkahelyemen volt egy kínai horoszkópos falinaptár. Egyik alkalommal elkezdtem hangosan felolvasni a SÁRKÁNY-ról írottakat, majd odafordultam a főnökömhöz, hogy melyik kollégára illik a leírás. És ő egyértelműen felismerte, hogy melyik kollégáról van szó.


A havonkénti horoszkóp jellemzés is nagyon jó, találó.

2013. máj. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Malvin2 válasza:
NEKEM ÁLTALÁBAN IGAZAT ÍR ( IKREK VAGYOK )
2013. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Nem. Semmiféle horoszkópban nem hiszek.
2013. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
én is rák vagyok és nálam is teljesen igaz.én hiszek benne.
2013. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

A horoszkópok helyeslése tudományos magyarázattal:

Ha a Mars fénye az első az ami közvetlenül vagy közvetve uralkodó (tehát túlnyomó többségben sugároz energiát) a csecsemő vagy magzat (?) felé, akkor az az ember olyan lesz, amilyennek azt leírják az idetartozó horoszkóp jellemzésben.

2013. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

előző vagyok:

Aki ezt nevetségesnek tartja, nézzen utána a legfrissebb fejtegetéseknek a szín és energia függvényében bekövetkező mutációkról. A különféle energiák különféle színeinek, és az energiák élőlényekre kifejtett hatásainak.

2013. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nem! Egy ismerősöm ugyanúgy bika mint én de teljesen más személyiség és rám se igaz sok dolog amit leírnak.
2018. máj. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!