Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a horoszkópban?

Hisztek a horoszkópban?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 18:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A napi/heti/havi horoszkóp nem müxik. Ezt már mindenki tapasztalta


A születés szerinti meghatározás igen

2013. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az adott horoszkóp szülötteinek leírása nálam szóról-szóra igaz, de a többi nem!
2013. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Én rák vagyok,teljesen hasonlít rám...Szerintem teljesen megbízható.
2013. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszek. De az általános elemzés nálam is stimmel. Szűz vagyok.
2013. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
általános jellemzés úgy-ahogy stimmel nálam. napi-heti-havi horoszkóp szerintem is baromság.
2013. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne, mert ikrek vok.
2013. máj. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Sz Misi válasza:
Én elvileg oroszlán vagyok, pedig semmilyen tekintetben nem vagyok az. Viszont az asztrológia nem is egyszerűsíti le ennyire a dolgot, pl. a születési időpont is szükséges. Ez pl nálam teljesen felborítja a képet. Én nem vagyok hívő, de nem is utasítom el az asztrológia hatékonyságát, mivel alapvetően szkeptikus ember vagyok, viszont asztrológustól egész meggyőző dolgokat hallottam. Szóval felejtsük el az újságban leírt, meg Csillag Lilla 10 másodperces horoszkópjait. Ha tényleg érdekel valakit, komolyabban bele kell mélyedni.
2013. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 lexéta válasza:
NEM! eddig még soha, semmi nem jött be. hülyeség, népbutítás.
2013. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%

Két állitás:

1. A horoszkóp igen régi, több, mint 1000 éves eredetű.

2. Alapvetése, hogy a csillagképek születéskori állása határozza meg az ember életének lényegesebb eseményeit.

Mármost: a gonosz fizika és a gaz irott történelem adatai szerint ilyen régen egészen más volt a csillagképek látszólagos égi helyzete. Ma pl. bizonyos számitások - nem fizikai, asztrológiai! - szerint már nem is 12, hanem 13 csillagképet kellene számitásba venni (besorolt közéjük a Kigyótartó is).

"Hogyan hinnék olyan embernek, aki egyszerre visel derékszijat és nadrágtartót?" (Volt egyszer egy Vadnyugat c. örökbecsű.)

Végül: egy szelid kérdés a horoszkóp-hivőkhöz (persze, mindenk abban hisz, amiben akar): nem lehet, hogy a horoszkóp megállapitásait az életetek történéseire utólag vonatkoztattátok? (pl.: megharapott egy kutya, a horoszkópom is megjósolta, hogy véres lesz a fenekem.)

2013. máj. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!