Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudtok egy igazán jó szakember...

Tudtok egy igazán jó szakembert aki tud a holtakkal beszélni?

Figyelt kérdés
Anyukám 2002 szeptember 6-án halt meg,és azóta nem tudok megnyugodni!Sokan mondták,hogy el kell már engednem,de ezt könnyű mondani,viszont képtelen vagyok rá!Még mindig sokat sírok ha olyan filmet vagy zenét hallgatok.Jó lenne gy médiumhoz elmenni vagy nem tudom ki foglalkozik ezzel a témával!De tudom megnyugodnék ha legalább azt megtudnám,hogy odaát jó helyen van-e!Azért érdekelne,mert sokan azt mondják a halál után nincs semmi,de ez nagyon felzaklat!Akkor ennyi volt!!!????Nem akarom elfogadni,hogy anyám megszűnt létezni akármilyen formában is!Nem olyanokat akarok kérdezni,hogy mi van oda át!Csak elmondani neki,hogy szeretem és ilyesmiket és még egyszer hallani!Szerintetek hülyeség?De tudom megnyugodnék!
2013. jan. 11. 07:08
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem pedig van túlvilág.
2018. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!