Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudtok egy igazán jó szakember...

Tudtok egy igazán jó szakembert aki tud a holtakkal beszélni?

Figyelt kérdés
Anyukám 2002 szeptember 6-án halt meg,és azóta nem tudok megnyugodni!Sokan mondták,hogy el kell már engednem,de ezt könnyű mondani,viszont képtelen vagyok rá!Még mindig sokat sírok ha olyan filmet vagy zenét hallgatok.Jó lenne gy médiumhoz elmenni vagy nem tudom ki foglalkozik ezzel a témával!De tudom megnyugodnék ha legalább azt megtudnám,hogy odaát jó helyen van-e!Azért érdekelne,mert sokan azt mondják a halál után nincs semmi,de ez nagyon felzaklat!Akkor ennyi volt!!!????Nem akarom elfogadni,hogy anyám megszűnt létezni akármilyen formában is!Nem olyanokat akarok kérdezni,hogy mi van oda át!Csak elmondani neki,hogy szeretem és ilyesmiket és még egyszer hallani!Szerintetek hülyeség?De tudom megnyugodnék!
2013. jan. 11. 07:08
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
88%
A halottakkal nem lehet beszélni...! Ne hidj ilyen marhaságokba. Neked kell beszélni a saját agyaddal, hogy elfogadd a halálát. Csupán élőlények vagyunk, ha meghalunk akkor ennyi...! Fogadd el és kész.
2013. jan. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
És a paranormális tevékenységek is hülyeségek????Szerintem van szellem világ!
2013. jan. 11. 07:22
 3/31 anonim válasza:
90%
szerintem meg segítenünk kéne a kérdezőnek,hogy a 10-20 ezer forintjától,minél előbb megszabadíthassa valami szélhámos ,aki elhiteti vele,hogy ő beszél majd a jó édes anyjával/anyjához, :))
2013. jan. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Remélem nektek még élnek a szüleitek!De kíváncsi vagyok majd arra,hogy ha meghal az édesanyátok akkor mi lesz!Nem kívánom senkinek!)Nyilván való,hogy az ember ilyenkor kapaszkodik mindenbe!De köszönöm az ilyenek hanyagoljanak!majd egyszer megtudjátok!
2013. jan. 11. 07:31
 5/31 anonim ***** válasza:
87%

Kedves ember vagy hallod, hogy más halálát kívánod, gratulálok.


Egyébként ezen nagyon kevés kivételtől eltekintve mindenki átmegy, mindenkinek meghalnak a szülei.


Neked nem kuruzslóra, hanem pszichológusra van szükséged. Igen, a szülők halála szörnyű dolog, de az élet része. Te meg már több, mint tíz éve nem vagy képes túllépni rajta, ez egyszerűen súlyos lelki betegség, és tényleg menj vele orvoshoz. ORVOSHOZ, nem hazug kuruzslóhoz, aki azonkívül, hogy kifoszt, és mást nem fog tenni.

2013. jan. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Ha vissza olvasnád pont azt írtam NEM KÍVÁNOM SENKINEK!Legalább értelmezd azt amit írtam,és képzeld voltam orvosnál és azt mondta mivel nagyon nagy volt a kötődés ezért nem biztos,hogy valaha túl teszem rajta magam,de idővel enyhül majd a fájdalom!Ki kell beszélnem magamból,de hiába teszem ez nem azt jelenti,hogy a nap 24 órájában a szobába ülök és pityergek csak fáj ha olyan témával kapcsolatos filmet látok,akkor elérzékenyülök!Ennyi,de ez nem azt jelenti,hogy agyilag nem vagyok normális!Szerintem mindenkinek fáj tök mindegy hány év telik el,de ha az anyukája meghal az évek múltával is ha rágondol fájdalmas!
2013. jan. 11. 07:46
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
Mégnem hallottam ilyen hülye kérdést? a hallottakal nem lehet beszélni! és ez bizonyított, tény
2013. jan. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam,hogy elbeszélgetünk a holtakkal!De hallottam médiumokról akik ilyesmivel foglalkoznak!
2013. jan. 11. 08:03
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is meghaltak már a szüleim, az öcsém, a férjem is.

Nehéz beletörődni, de eszembe nem jutna ilyen csalókhoz fordulni! Mind csak hazudik neked valamit.

Hallani már nem fogod anyukádat, mert a halottak nem beszélnek senkihez. Azt, hogy szereted, gondolatban bármikor elmondhatod neki.

De ha 10 év alatt nem tudtál a halálán túljutni, akkor orvosra van szükséged. Semmilyen hazugságtól nem fogsz megnyugodni.

2013. jan. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd őszinte részvétem! Én hiszek a szellemvilágban,de én is inkább amondó vagyok, hogy egy pszichológust keress,és inkább imádkozz hozzá,az meglátod,segíteni fog! :-) És ha valóban úgy érzed,hogy nem bírod elengedni,akkor a szeretetet úgy is érzi,és érezni fogja mindig,és a szívedben úgy is veled marad,de inkább engedd el,nekibmár a túlvilágon van a helye!
2013. jan. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!