Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudtok egy igazán jó szakember...

Tudtok egy igazán jó szakembert aki tud a holtakkal beszélni?

Figyelt kérdés
Anyukám 2002 szeptember 6-án halt meg,és azóta nem tudok megnyugodni!Sokan mondták,hogy el kell már engednem,de ezt könnyű mondani,viszont képtelen vagyok rá!Még mindig sokat sírok ha olyan filmet vagy zenét hallgatok.Jó lenne gy médiumhoz elmenni vagy nem tudom ki foglalkozik ezzel a témával!De tudom megnyugodnék ha legalább azt megtudnám,hogy odaát jó helyen van-e!Azért érdekelne,mert sokan azt mondják a halál után nincs semmi,de ez nagyon felzaklat!Akkor ennyi volt!!!????Nem akarom elfogadni,hogy anyám megszűnt létezni akármilyen formában is!Nem olyanokat akarok kérdezni,hogy mi van oda át!Csak elmondani neki,hogy szeretem és ilyesmiket és még egyszer hallani!Szerintetek hülyeség?De tudom megnyugodnék!
2013. jan. 11. 07:08
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem normális dolog,szerintem az is közre játszik,hogy sokat vagyok egyedül.Bár az orvos azt mondta,nincsen gond,pedig ő is elcsodálkozik azon,hogy ép ésszel túl tettem magam azokon amiken keresztűl mentem!Anyám halála elött egy évvel halt meg a kislányom aztán anyukám és rá egy évvel meg az élettársam!Sok embertől hallottam azt,hogy amikor klinikai halálban voltak találkoztak elhúnyt szeretteikkel!ezért gondoltam azt,hogy talán anyukám vigyáz rájuk!Tudom hülyeség,de tény,hogy megnyugtató a gondolat ha így van vagy így lenne!Ettől még szerintem nem vagyok hülye,mert így gondolkozok.
2013. jan. 11. 08:55
 12/31 anonim ***** válasza:
69%
Te hiszel a médiumos maszlagba akkor nem vagy százas, nekem is! Meghalt az egyik unokatestvérem És nem kívánom, senkinek de, azér nem kéne ilyen hülyeségel fárasztanod magad!
2013. jan. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Kedves Goku x)!te lehet,hogy nem vagy százas drágám ha képes voltál ilyen korektűl válaszolni!Azért ne hasonlítsd össze az unoka testvért az édesanya elvesztésével és a lányom meg az élettársam elvesztésével!bár lehet neked ugyan az,nekem többet ért a lányom az apja és az édesanyám mint az unoka testvérem!De veszteség mindegyik!
2013. jan. 11. 09:12
 14/31 anonim ***** válasza:
85%

Aki már meghalt, annak már kampec.

Három dolgot tehetsz:

1) Elfogadod a halálát, és továbblépsz rajta.

2) Fellázadsz az istenek ellen, levered őket, és az emberek élet indexét végtelenre állítod.

3) Genetikus leszel, és kitalálod az örök élet titkát.


Ez első, elég nehéz mivel nagyon szeretted az elhunytat.

A második szinte lehetetlen, mivel istenek, ha nincsenek is az emberek agyában létezik.


A harmadik lehetséges.

2013. jan. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
nem a halálát nem fogadom el,hanem azt,hogy nincs semmi a halál után,mármint az emberek lelke tovább él az halhatatlan nem?Addig nem érdekelt engem sem,hogy van-e ilyesmi amíg meg nem történtek velem ezek a tragédiák!Azután foglalkoztatott a dolog csak.Szerintem sok ember gondolkozik azon,hogy vajon mi lesz azután..........de látom ezzel csak szítom a tűzet!Csak érdekel a dolog,de ezért ne ítéljetek el!
2013. jan. 11. 09:30
 16/31 anonim ***** válasza:
Bocsi hameg bántottalak de én! Így gondolom, ezt elkell fogadni és együtt élni vele, mert nemtudsz semmit tenni hogy anyád vissza térjen az, életbe? Akármennyire szereted!
2013. jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Persze ezt tudomásúl vettem,hogy nem jöhet vissza az életbe,bár nehéz a hiány és általában akkor hiányzik a legjobban amikor valami nagy baj van!már senkim sincsen aki bármiben tudna segíteni,teljesen egyedül maradtam,és ha gond van akkor mindig arra gondolok,hogy sokkal könnyebb lenne ha ő még élne!De azt is tudom,hogy a saját problémáimat nekem kell megoldani!
2013. jan. 11. 09:39
 18/31 anonim ***** válasza:
92%

mindkét szülőm meghalt, apám elég régen ... igazából a mai napig nem dolgoztam fel, és nem is fogom (ki nem mondott szavak) ... viszont ilyen hülyeség nem jutott soha az eszembe, hogy valaki segítsen, hogy üzenetet tudjak nekik küldeni (jó pénzért!)


magadban kell helyretenni a dolgokat, szellemvilág nem létezik, bizony csak ennyi volt az élet (a halál sosem az elhunytat terheli meg, mindig az élve maradtakat)

2013. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt a választ! :)
2013. jan. 11. 09:56
 20/31 anonim ***** válasza:
78%
pár ezerért vehetsz egy kis anyagot amivel saját magad is beszélhetsz elhunyt emberekkel vagy rajzfilm figurákkal, de akár a bútorokkal is.
2013. jan. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!