Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudtok egy igazán jó szakember...

Tudtok egy igazán jó szakembert aki tud a holtakkal beszélni?

Figyelt kérdés
Anyukám 2002 szeptember 6-án halt meg,és azóta nem tudok megnyugodni!Sokan mondták,hogy el kell már engednem,de ezt könnyű mondani,viszont képtelen vagyok rá!Még mindig sokat sírok ha olyan filmet vagy zenét hallgatok.Jó lenne gy médiumhoz elmenni vagy nem tudom ki foglalkozik ezzel a témával!De tudom megnyugodnék ha legalább azt megtudnám,hogy odaát jó helyen van-e!Azért érdekelne,mert sokan azt mondják a halál után nincs semmi,de ez nagyon felzaklat!Akkor ennyi volt!!!????Nem akarom elfogadni,hogy anyám megszűnt létezni akármilyen formában is!Nem olyanokat akarok kérdezni,hogy mi van oda át!Csak elmondani neki,hogy szeretem és ilyesmiket és még egyszer hallani!Szerintetek hülyeség?De tudom megnyugodnék!
2013. jan. 11. 07:08
1 2 3 4
 21/31 Tom Benko ***** válasza:
88%
Olyan nincs. Aki meghalt, annak minden szempontból vége van, nincs tovább. Ezt el kell fogadni, mert különben bele fogsz zavarodni.
2013. jan. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
20%
..Olyanról hallottam, aki azzal foglalkozik, hogy átengedi az elhunytakat a fénybe, ugyanis van akik szerint a szellemek itt maradnak sok esetben, mert még valami itt tartja őket... Az a baj ezzel a dologgal, hogy lehet elméletileg idézni bizonyos dolgokat...DE...nem mindig az jön át, amit vártunk...Én elfogyasztottam több ilyen médiumot, és azt kell hogy mondjam rám valamiért nem hatottak...csakis akkor "világosodtam meg", amikor a saját tudatom rájött arra, hogy én irányítom a saját életem, és rá kellett arra is jönnöm, hogy az illúzióktól meg kell szabadulni... Egy kegyetlen életre életrevaló emberek kellenek, és ha nem programozod át így a tudatod el fogsz veszni... Ugyanakkor talán vannak ilyen emberek, akik ún tisztánlátóak, vagy tisztánhallóak, de nagyon nehéz kiválasztani az igazi, sallangoktól mentes egyént...
2013. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged megnyugtat a tudat, hogy egy médium segítségével "beszélsz" a szeretteiddel menj. Ha neked ez megér ennyi pénzt és végre megnyugszol tőle tedd. :S (de tény h az ilyen médiumok nagy része kuruzsló) Bár inkább attól féltelek, hogy egy ilyen szeánsz csak még inkább megerősítené ezt a kapcsolatot, és egy szemét médium úgy csinálná az egészet h többször is vissza akarsz majd menni beszélgetni anyukáddal...míg végül megrekedsz ebben az állapotban.


De ha hiszel abban h a szeretteid veled maradnak, akkor bárhol kommunikálhatsz velük. Igazából tök mindegy van e túlvilág vagy nincs, te szenvedsz ettől mert nem tudod elengedni a múltat, és a szeretteid emlékét.

Pl a temetés sosem a holtnak kell hanem a családtagoknak, akik így le tudják magukban zárni a történteket, és el tudják temetni a halottaikat.


Szerintem magadnak kell kitalálni a módszeredet valamint van egy ilyen könyv, ami a gyász fázisaival foglalkozik.

De azt tudnod kell, hogy ezt a kötődést csak te vághatod el, külső ember képtelen rá. És muszáj ezt megtenned mert ez felemészt téged teljesen ha így marad.

2013. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
9%

egy olyan ember vagyok foglalkozik többek között ezzel is, ezt a témát sokféleképpen szokták megközelíteni a szkeptikusok táborától maradjunk most el.

ez egy nem normális dolog h vki elhunyt emberrel akar beszélni, mert neki életútja itt már véget ért nem hiába nincs már itt hidd el ha lett volna vmi dolga még akkor marad de ami elrendezni való teendője volt letudta már a karmája szempontjából, az ha fájdalom maradt utána(tudom rosszul hangzik) az már egyéni karmába tartozik h ki hogy éli meg.

csak dióhéjban pár szót amit akarsz csinálni.rengeteg fajtája van sok emberben benne van a képesség h médiumi csatornákat nyisson meg tudatában de a mai társadalomban az anyagias szemlélet másképp fejleszti az agyat, tulajdonképpen ez egy tanulható mindenkivel veleszületett képesség csak maapság az anyagias gondolkodás miatt olyan távolinak érezzük

szóval lehet médiumon keresztül kommunikálni (van író, beszélő látó médium)és még sokféle de nem akarok sokat írni hisze4n erről sok könyv van

de lehet műásképpen is

mágia segítségével de itt is rengeteg fajta van

ha ezt az utat választod szintén lehet rajta egyedül és vagy egy segítővel végigmenni rajta

ez már necromatica.Ez az egyik legsötétebb mágia!!!!!!!(HASONLÓ A NIGROMANTICA hoz)

de sokan azt sem tudják mik ezek jobb is így!!!!

nagyon komoly felkészülés böjtölés lelki és szellemi megtisztulás kell hozzá, ismerni kell bolygó és csillagövi együttállások hatását, áldozati mágia is kell hozzá és alegfontosabb hit!!!!!

Ha mindez megvan jöhet a rituálé(ceremonális mágia)DE KÉTLEM H VKI IS CSINÁLT VOLNA MÁR ILYET......

ez Fekete mágia és a legmocskosabb fajtája a fentebb leírt másikkal együtt.

DE van ilyen és létezik de kedves kérdező erről szerintem ne itt kutakodj mert semmi értelme segíteni senki sem fog és én is csak lebeszélni tudlak róla...

egy gondolatfejtés a végére ha mégis elszánt vagy

a legjobb ha egyedül csinálsz mindent de kétlem h azt a kutatómunkát elméletben és gyakorlatban rászánnád ami kell mire ezt kitanulod 10-15 év akkor azt mondom talán vmit felfogsz erről az egészről nem hiszem h addig tartana ez a lendület.

ezt életed végéig tanulni kéne a netes hírdetős hülye embereket meg felejtsd el jól írták azok akik azt írták h csak átvernek és lehúznak SOHA NE menj ilyen emberhez kókler mind

olyasvalaki írta ezt aki teológiát tanult és rádöbbent h mi minden van még ez mögött jó kutakodást mindenkinek...

2013. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
15%
Ilyen nigro meg necro szarságokkal ne foglalkozz... idióta, aki ilyen mágikus baromságokkal foglalkozik....hidd el édesanyád, ha tud segit neked odaátról.... Áplj kapcsolatot a Teremtővel és ha látja rajtad...szerintem megadja, amire vársz...vagyis lehet egyszer csak egy pillanat alatt végigfut az agyadon, hogy jó helyen van..
2013. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Lehet most kezdessz nagyon kiborulni, ha a halottakkal akarsz beszélni, szerintem menj el orvoshoz, tudnak segíteni.

Iszonyú lehet amiken átmentél. A csalók az ilyen lelkiállapotot használják ki, amikor az ember minden illúzióba kapaszkodna.

2013. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Won ***** válasza:
0%

Kedves #25!

Ezt most inkább nem kommentálom, de látok valamit, amire gondolsz....


Won

2013. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Az az érdekes,hogy mindenki betegnek meg depressziósnak állít be,de ugyanakkor rengeteg üzenetet kapok hasonló problémával küszködő emberektől,hogy ők is így vannak ezzel és azért nem írják ki ide a kérdéseiket,mert egyből TÁMADJÁK ŐKET!!!!!!!Nos tehát én nem szégyellem ki írtam,megkérdeztem,az hogy foglalkoztat ez a gondolat,nem azt jelenti,hogy én nap mint nap begubózva ülök egy sarokban és sírdogálok,meg kiborulok!Azt írtam és utóljára írom ezt le,hogy ha olyan filmet látok vagy olyan szép zenét hallok akkor eszembe jut és elérzékenyülök!Szerintem ez nem azt jelenti,hogy kezdenék kiborulni,egyébként erre azt mondta az orvos,mert megkérdeztem,hogy ez teljesen normális dolog,hiszen szoros kötelék volt közöttünk az anyukámmal!Az lenne a furcsa ha nem éreznék semmi,na akkor lenne a baj,hiszen akkor egy érzelmileg nulla ember lennék!Mondom és kihangsúlyozom nem azt írtam,hogy napi 24-órában ezen jár az agyam!Egyébként nagyon sok embert foglalkoztat ez a téma,akkor a lakosság 65% megörült és mindenki menjen orvoshoz meg ilyesmi!Majdnem mindenkit érdekel,hogy van-e túlvilág és lehet-e kommunikálni a holtakkal!vannak erről dokumentum filmek is,de ha ők is betegek agyilag akkor valószínűleg ezt mint tudomány ágat nem is vetítenék le egy olyan csatornán mint a discovery meg hasonlók!Ki ebben hisz ki meg másban!Ennyi!
2013. jan. 14. 04:28
 29/31 Won ***** válasza:
35%
Ne foglalkozz ezekkel a válaszolókkal, nem érdemes erre energiát pocsékolni! :)
2013. jan. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

Ha anyukád keresztény volt, akkor a Mennyországban van, vagyis a lehető legjobb helyen.

Mellesleg én is hiszek valamennyire a holtakkal való kommunikációban, de ez nem úgy működik, hogy na akkor most ezzel a személlyel akarok beszélni.

Tehát ez nem akarat kérdése.

2017. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!