Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy mégsem lett "világvége"?

Figyelt kérdés
Pedig azt jósolták... de még csak a háromnapos sötétség sem lett. :D

2012. dec. 22. 21:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%
Azért nem lett világvége, mert a Doktor megmentett minket. :D
2012. dec. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
És körülbelül a vallásoknak is ennyi alapja van... néphülyités felső fokon!
2012. dec. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Örültünk hogy nem volt annyi világvége kérdés.
2012. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem azért tettem fel a kérdést, mert hittem benne, és meglepődtem, hogy elmarad. Nem hittem benne, csak kíváncsi voltam a többi ember véleményére is ezzel kapcsolatban. Erre utal az enyhe kis "idézőjel" a világvége szónál.

Köszönöm az értelmes válaszolóknak a válaszokat, köszönöm azoknak is, akik nem értelmes válaszokat adtak, de ez is csak azt tanúsítja, hogy szántak rá időt, hogy megírják a kommentjüket, hogy valamennyire azért őket is érdekelte.

És ne mondja senki, hogy azért nem pötyögte be a keresőbe az elmúlt 1-2 hónapban, hogy: "lesz világvége?"

2012. dec. 26. 10:29
 15/19 anonim ***** válasza:

"És ne mondja senki, hogy azért nem pötyögte be a keresőbe az elmúlt 1-2 hónapban, hogy: "lesz világvége?""


Én nem pötyögtem be egyszer sem. :D Legutóbb tavaly ilyenkor tulajdonítottam a dolognak annyit jelentőséget, hogy jó poén lenne egy "armageddon checklist"-et csinálni. Valami ilyesmi:

[link]

Aztán rájöttem, hogy gagyiság az egész, nem ér ennyi erőfeszítést sem. Ezen kívül túl sokszor botlottam már bele a témába, és még most is túl sokszor botlok bele...

2012. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Akkor hogy akadtál erre a kérdésre, ha egyáltalán nem érdekel, és nincs figyelt kulcsszavak alatt elmentve a világvége szócska?!

Mindegy, ne ragozzuk, tovább....NEM LETT VILÁGVÉGE, ÉS NEM IS LESZ MÉG PÁR MILLIÓ/MILLIÁRD ÉVIG.

Mégegyszer köszönöm a válaszokat!!! :)

2013. jan. 1. 02:00
 17/19 anonim ***** válasza:
51%

"Akkor hogy akadtál erre a kérdésre, ha egyáltalán nem érdekel, és nincs figyelt kulcsszavak alatt elmentve a világvége szócska?!"


Két oka van:

1. Árgus szemekkel figyelem az ezotéria kategóriát, hogy az áltudományos baromságokat egyenként leleplezhessem. Én így harcolok az agymosás ellen. Itt nem jelenik meg kérdés anélkül, hogy én ne olvasnám el legalább a címét. (Szerencsére) nincs olyan sok, napi 5 perc követni, és még 1-1 perc kérdésenként.

2. Kíváncsi vagyok az ezoterikus (alias spirituális beállítottságú) emberek lelki világára, világképére. Meg akarom érteni őket, mert egy érdekes pszichológiai jelenség. Szerintem elbagatellizálják a dolgot, pedig nagyon fontos kérdés, mert mércéje a közoktatás színvonalának, a (természet-)tudományok reprezentációjának, és a kultúrának.


u.i. Boldog Új Évet kívánok neked!

2013. jan. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Off:

Az utolsónak: jó az hogy megakarod őket érteni, azaz megakarod önmagad is érteni, mert ha tényleg az igazi spirituális embert akarod tanulmányozni, akkor kezd magadon, mert semmiben sem mások mint akárki más, csak előrébb vannak a bölcsesség megértésének útján.

2013. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
51%
haha. jan. 21-e van és ezt a kérdést olvasom.. Én meg úgy bukkantam a kérdésre, hogy "hazugság" témával kapcsolatosan keresgéltem... kíváncsi voltam a poénos beszólásokra azért klikkeltem a kérdésre.. Na hát most, mit szóljak az egészhez.. Muszáj lesz érettségiznem meg felvételiznem :))) Ez van.. mégsem sikerült letudni az egészet olyan könnyen. Ki b@szott be világvége afterpartyn?:))))
2013. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!