Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Most, hogy elmaradt a maják...

Most, hogy elmaradt a maják által megjósolt világvége, mit tudtok válaszolni a lentebb megírt kérdésekre?

Figyelt kérdés
Miért maradt el a december 21.-re ígért világvége? Mikor lesz a következő világvége? Mi lesz a kiváltó ok?

2012. dec. 22. 00:05
1 2
 1/11 intrepid ***** válasza:
95%
Ne aggódj, majd kitalálnak valamit.
2012. dec. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
2029 aphophis meteorit becsapódása. Bár ennek tényleg van emberi mértékkel is felfogható valószínűsége, de rendkívül elenyésző, nem lesz semmi.
2012. dec. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Csak tudnám mit fognak ezentúl nyomatni a Discovery Channel-en, miután csúfosan beégtek a világvége műsorokkal.
2012. dec. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A maják nem jósoltak világvégét! Erre már évek óta figyelmeztettek a hozzáértők. A világvége szindróma néhány szerencsétlen ezoterikus balfácán hülyesége volt.
2012. dec. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Azt, hogy miert nem lett vege a vilagnak azt elmagyarazni nem tudom, de nekem sokan mondtak, hogy csak millio evek mulva lesz a vilagvege... Na de meg ez sem biztos szerintem.
2012. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1. A maják nem jósoltak világvégét.

2. Emiatt az be se következhetett.

Hogy mikor lesz világvége, és mi lesz a kiváltó ok, azt nem tudni.

2012. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
majákat csak félre értették, ők nem világvégét jósoltak, mint hogy elötem is irták, a nyomorék ezo-s emberkék találták ki, felfújták, szétkürtölték a médiába, interneten.. :D
2012. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A maják se mondták, hogy világvége lesz. A naptáruk utolsó napja (a tudósok által átszámított) 2012 dec. 21-re esik. Mondta valaki hogy fog valami történni? Itt nem a majákból kéne gúnyt űzni, a média sunyi manipulátor.
2012. dec. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem az ezosok, hanem az "okos tudósok" kezdték terjeszteni, akik megfejtették (szarul úgy látszik) a Maja naptárt és utána indult a kombinálás, hogy biztos azért tartott eddig a naptár mert utána nem lesz semmi, csak világvége, bla-bla...
2012. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8. válaszoló: félreértettél. Nem a majákból űztem gúnyt, hanem abból a sok buta emberből, akik itt (is) kardoskodtak a világvége mellett.
2012. dec. 22. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!