Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem kellene mától beszüntetni...

Nem kellene mától beszüntetni az ezotéria kategóriát?

Figyelt kérdés

A világvége hiszti valótlanságának bizonysága után hitelesen már nem fog tudni tovább működni ez a kategória!

Ti mit gondoltok?



2012. dec. 21. 09:29
1 2
 11/16 Golan Trevize ***** válasza:
100%
Nem mert attól, hogy a világvége elmaradt, farkasemberek még vannak, meg honnan tudjuk meg, hogy hogyan kell démont idézni és a hátunkra tapadt szellemeket eltávolítani?
2012. dec. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én nem hinném, hogy ebben bárki is komolyan hitt.
2012. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hova járnánk akkor trolkodni?
2012. dec. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretném, ha beszüntetnék. Ide járok vidulni, ha nincs jobb programom. :D
2012. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 wartburg353s ***** válasza:
7. válaszolónak: mióta regisztrálva vagyok itt, mindössze 4-5-re válaszoltam ennek a kategóriának a kérdéseiből, és úgy érzem, nem a primitív kioktatási vágy vezetett. De akaratlanul is, ahogy végigfutom a kérdéseket, mindig észreveszem, hogy itt mennyi az ismétlés és a (szerintem legalábbis) értelmetlen kérdés. Ezért örülnék ilyen beállításnak, akkor még ennyit se foglalkoznék vele. Ez csak egy ötlet volt, és szerintem "humánusabb" megoldás, mint megszüntetni egy kategóriát.
2012. dec. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 wartburg353s ***** válasza:
Bocs, elnéztem, a 8.-nak szólt az előbbi...
2012. dec. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!