Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem kellene mától beszüntetni...

Nem kellene mától beszüntetni az ezotéria kategóriát?

Figyelt kérdés

A világvége hiszti valótlanságának bizonysága után hitelesen már nem fog tudni tovább működni ez a kategória!

Ti mit gondoltok?



2012. dec. 21. 09:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene, mert akkor nem tudnék ennyit röhögni.
2012. dec. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 wartburg353s ***** válasza:
100%
Nem kellene, mert akkor más kategóriákba írogatnák az idióta kérdéseket (ami néha előfordul így is). Jobb lenne inkább eltüntetni valahogy.
2012. dec. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis! Így legalább egy helyen vannak a flúgosok, nem barmolják szét a többi témakört.
2012. dec. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk az előttem szólóknak is igaza van, csak az a gond azért fenn áll, h sok szerencsétlen meg képes teljesen komolyan venni az itt olvasottakat, és akár eszerint is rendezni a dolgait az életben. Na emiatt viszont kifejezetten durva!
2012. dec. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Az ezotéria nem a nyomorék emberek médiahajhászásának céljából kialakult témakör! semmi köze a "világvégéhez"
2012. dec. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell azt mesterségesen szétrombolni. Kíváncsi vagyok, hogy majd miket találnak ki, mivel magyarázzák, hogy elmaradt a világvége? (Jó kis agytorna a részükre)

Majd azok után szépen lassan, ahogy az emberek rájönnek, hogy nem feltétlenül kell igaznak elfogadni, amit állítanak, automatikusan fog csökkenni iránta az érdeklődés.

Az lesz a megszűnéshez vezető út, de addig szerintem hagyni kell, hadd forrja ki magát.

2012. dec. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 wartburg353s ***** válasza:
100%
Az lenne jó, ha minden felhasználó beállíthatná magának, mely témák jelenjenek meg a főoldalon. Vagy van ilyen lehetőség, csak még én nem jöttem rá, hogyan kell?
2012. dec. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10%

Minek kell beállítás? ha nem érdekel nem mész rá.

Jah, hogy a primitív kioktatási vágy rákényszerít....akkor nem a beállítással vannak gondok...

2012. dec. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért, eddig hitelesen működött? :D
2012. dec. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Még várj kicsit azzal a beszüntetéssel! 12 óra 12 perc után lesz aktuális! :-DDDD


[link]

2012. dec. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!