Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Attól még, hogy az emberek...

Typsy93 kérdése:

Attól még, hogy az emberek 99%a hülyeségnek tituálja a világvégét, attól még biztos, hogy az is? :D

Figyelt kérdés
kicsit megvagyok zavarodva és talán egy kis para is rámjött ez ügyben... :D
2012. dec. 18. 16:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Nem ,nem biztos hogy az! Figyelj!

Mert a média, a tv, a pár megkent tudós, a megkent NASA azt nyomja le az emberek torkán, hogy óó, ugysem lesz semmi ,nyugodjatok meg, ez kb. akkora parasztvakítás is lehet,mint amikor Hitler elhitette a zsidóékkal, hogy zuhnyozni mennek , de nem vizet kaptak a fejükre, hanem valami sokkal baljósabbat, ami a vesztüket okozta. Azok is hülyén haltak meg, és esélyes hogy az emberiség zöme is hülyén fog, mert nem akarnak tömegpánikot, anarchiát, ezért jobb ha mindenki kussban van aki tud valamit. NASA is csak azt mondja, amit engednek neki, semmi többet.

A bírka nép meg azért ostoba, mert megeszi ezt a maszlagot,hogy 10000% heogy NEM LESZ SEMMI. Hol a bizonyíték? Sehol, csak egy üres igéret számotokra. Ugyanolyan népbutítás, mint hogy a politikusok is csak értünk dolgoznak szeretnek bennünket, a javunkat akarják, és mennyi ember nyomul szavazni. MErt erre vannak szoktatva,hogy a rendszer szeret téged, és a gondodat viseli. Lószart! Mivel erre vagy szoktatva, nevelve, így a rendszer által irányított média tömegnyugató stratégiáját is úgy megetted mint a huzat, és teljesen komfortérzetbe vágtad magad, hogy "ááá, biztos tuléljük, már mér is lenne valami baj, hisz azt olvastam a Blikkben, meg azt mondták a híradóban hogy...." ugyan kit érdekelsz te köznép? Kutyát sem. Mért mondanák meg neked, hogy mi az igazság?

Nem azt állítom, hogy már előre temessük magunkat, de azért olyan 50% esélye van annak,hogy nem bizos,hogy fel kell kelni jövőhét hétfőn. De reménykedjünk,hogy tényleg nem lesz probléma. Én napkitöréstől tartok igazán, azt azért nagyon mondogatták.

Bár ha meg azt nézzük akkor a másik állspontból vizsgálva, minden kutatás a vezetőségen megy át, csak annyit engednek tudni a népnek amennyit lehet. Már eleve ki sem kellett volna ennyinek sem tudódnia, hogy világvége -koncepciók, mik az esélyesek. Senki nem szolt volna senki fel sem vetette volna, akkor még hülyébb lenne a nép mint most, és közben lenne mégis. Tehát eleve már a felvetést sem kellene tudnunk, ha tényleg lenne reális lehetőség valami nemkívánatos katasztrófa eljövetelének.

Ami meg a napvihart illeti, ha valami állati nagy lángcsóva érné el a bolygó felszínét ,annak csak van valami elektromágneses előszele, amit már most kéne érzékelni, mert világür távolságokból néhány nap az szinte semminek sem számít, tehát az előszele már most meg kellett volna hogy csapja azelektromos renszereket, még mielőtt a "tűz" ideér. Tehát ha még holnap este netezel, akkor szerintem nem napkitöréstől pusztulunk. Bár vannak még azért más lehetőségek, atomháboru, világjárvágy satöbbi.... Sose lehet tudni mi az igazság.

2012. dec. 20. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Mi van nem tudtál aludni a parától? :D Világjárvány..mi jön most fertőző kacsacsőrelrohadás? Mond nem gondolod hogy kiszivárogna valami ha lenne? Plusz amilyen a helyzet már évekkel ezelőtt elindut a világvége, csak nem látványos, bár szerintem olyasmire lehet számítani ami nem annyira látványos (még). Az amerikai államadósságot ha nem rendezik januárra összeomolhat a tőzsde, a gazdaság, volt már ilyen és nagyon jól tudjuk hogy magával rántja majd Európát is. Na az lesz ám a móka.
2012. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

A napokban a biztonság kedvéért nem alszok, hogy nehogy álmmban érjen a meghalás. Ébren akarom várni a veszteeem!!

Ma éjjel szerintem nem sokan fognak aludni, és nézik az eget,hogy mikor borul már lángokba.

2012. dec. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Én tuti alszok. Bár ha igazatok van (pöpit fanatikus csak..) akkor vagy szenvedünk vagy hirtelen lesz, a hirtelenre minek felkelni, a szenvedésnél meg vagy megúszod vagy nem. Aki mimóza azt már a lépcsőházban agyontapossa a tömeg, így ha nem vagy túlélő típus neked kampó. De szakadjunk el az amerikai katasztrófafilmektől, bár ha hihetünk nekik szinte csak az Usát és esetleg a híres helyeket rombolja le az ég, de csak azokat amiket az igen művelt nép felismer. Szóval biztonságban vagyunk :D Az viszont biztos hogy a népesség 9 hónap múlva megugrik :D
2012. dec. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Na és az időeltolódás...? Ki mikor jön?
2012. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Valamikor a nap folyamán .Pénteken én egy percig sem érezném magam biztonságban. Kb. jövőhét hétfő estétől kezdek el kicsit lazítani. De attól még a tény tény marad,hogy 2013 ban fogja a nap a legerősebb fénykorát élni napkitörés értelemben, szóval annyira nem kell jövőre sem lazulnunk. Idáig még csak szerencsénk volt,hogy nem a bolygónk felé lövelte a több 10 ezer fokos anyagot, de mivan ha egyszer médig. Elpárolgunk mindannyian. gázzz...
2012. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Jajj ne már. A naptár mi szerint mind meghalunk nem lehetséges hogy csak ennyi, mint neked az éves. Vége van és kezdődik az új. Napkitörések kb 11-14 évente tetőznek(valóban jövőre várható a soron következő) amelyek annyi galibát okoznak, amit eddig is tudtunk. Gondok a légi irányításban, áramellátásban. Eddig is volt ezután is lesz. Ez a 2012-es jóslatosdi arra nagyon jó hogy mindenki előálljon a vad ötleteivel, és aki eszes megszedje magát a túlélőcsomagok értékesítéséből. (jelzem az axn este 8-tól tűzi programjára a világvége műsort.:D ember..)

Nem mellékesen amióta jobban megy ez a világvége áradat olyan álmom van minden éjjel ami még téged is meghökkentene... Ismered az ősi idegenek elméletet? Ez is egy teória

De holnap után ugyanitt :D

2012. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
IGEN, ÉN TUDOM MI FOG TÖRTÉNNI. BELÉPÜNK A FOTONÖVBE, DDE MOST MÁR BENNE IS MARADUNK, NEM ÚGY MINT EDDIG.ERRŐL MÉG NEM HALLOTTATOK?
2012. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!