Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogy képzeled el a világvégét?

Hogy képzeled el a világvégét?

Figyelt kérdés

Természeti katasztrófák? Bolygóbecsapódás? Pólusváltás?

Én ezen a téren nem vagyok valami kreatív, mióta először kiskoromban meghallottam ezt a kifejezést, így képzelem el:

Egyszer csak sötét lesz és egy másodperc alatt vége mindennek.

Na halljam az őrült variációkat :) Poénosak is jöhetnek, úgyis szar napom volt.


2012. okt. 29. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre eresztik a világra a Fluor Tomikát, SP-t, Bieber-t, a koreai táncoslábúakat, az összes kiesett f.sch hangú X Traktor/Megasz@r/Hullócsillag Születik-es "sztárt", Berényi "#akfténvagyok" Mikikét és mellé meghal Chuck Norris is. Ez felborítja a világ egyensúlyát, ezért Isten úgy dönt, hogy inkább most nyomja a Shift + Deletet, mielőtt túl késő lenne. Ekkor nagy fényesség jön, majd egy orbitális recsegő fingás közepette MIIIIND meghalunk. Közben a csillámf*szláma hangja szól 170 decibellel. Szerintem ilyen lesz a világvége. :)

G.

2012. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tágabb értelemben vett világvégére van sok film: a "28 nappal később" a kedvencem. Meg a Mad Max 1-2-3 (a 4 állítólag készülőben)


Szigorú értelemben vett világvége meg: ha látnám a sötétet, akkor még nem volna világvége, szal ha tényleg minden megszűnne létezni, akkor gondolom a tudatom hirtelen átkerülne egy másik világba, vagy teljesen megszűnne, szóval igazából nem volna "semmilyen" a világvége :)

2012. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fantáziátlanoknak itt egy kis gyűjtemény:

[link]


Amúgy tényleg az a helyzet, hogy ha még bármit is érzel - akkor odébb van még a világ vége.


A pólusváltást, bolygóbecsapódást és egyéb marhaságokat meg hagyjuk: párat már túlélt belőle itt az élővilág is, ezen kívül semmi köze a világ végéhez.

2012. okt. 30. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

A világ 'van', létezik és boldog (majdnem) mindenki. Aztán egyszercsak hopp .... Nincs többé semmi, csak sötét és hideg és boldogtalan örök öntudatlanság.


De azért úgy halkan megkérdem, mit is értesz pontosan a világ vége alatt? A halálodat, a Föld halálát, a Naprendszerét, vagy úgy általában az univerzumét?

2012. okt. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!