Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet mégis aggódni kéne?

Lehet mégis aggódni kéne?

Figyelt kérdés
Mégis csak 4 nap és tudjuk hanyadika lesz, és ezek a maják elég fejlettek voltak ki tudja mire gondoltok ezzel az évszámmal!

2012. dec. 17. 08:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Jajj ne hari de nagyon unalmas màr.....

Teljesen mindegy, mert NEM TUDSZ SEMMIT tenni ellene.Kàr agyalni rajta.!!! Foglalkozz az élettel.Ne a halàllal.,az ugy is eljõn egyszer és nen tudsz ellene tenni semmit se 4 nappal mulva se 40 év mulva....!!!

2012. dec. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem haragszom és igazad van tényleg! Ellene nem tudunk tenni az igaz de még nem óhajtok kimurdelni!
2012. dec. 17. 08:59
 3/14 anonim ***** válasza:

Senki sem akar meghalni ill.az ép elméjüek biztos nem...

De a lényeg, hogy ha aggaszt a dec 21. (vég.)

.ez nem az a dolog amit a kezedben tudsz tartani ill.tenni elleni.,szóval kàr agyalni rajta....

2012. dec. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

szia!

Én hiszek benne,csak van sok megcáfolni való..

pl: azt írták ne menj ki az utcára,mert veszélyes,utána meg azt hogy ha kimész ne menj messzire!..

akkor a másik: Isten NEM MONDJA MEG hogy mikor jön el megtisztítani a földet..

http://www.youtube.com/watch?v=IkrqN4_wtKw

hallgasd meg! érdekes.

a lényeg hogy hiszek benne,csak vannak ellen érvek is..

mindenesetre mi bevásároltunk tartós élelmiszerből,gyertyából ilyesmiből..

2012. dec. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát én nem veszek semmit, mivel ha a világvége jönne a tartós élelmiszer meg a gyertya nem védene meg :S
2012. dec. 17. 09:53
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Ez a világvége egy nagy baromság, minden évben gyártanak egy világvége elméletet nem kell ilyen hülyeségekel foglalkozni, világvége lessz majd pár ezer év, múlva!!! :D üdv a király Goku:DDD
2012. dec. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Én nem hiszek a majáknak. Miért? Mert ha annyira fejlettek voltak, akkor miért irtották ki saját népüket, azzal, hogy az ivóvíz tárolójukba dobálták halottaikat.

Másik, hogy azt sem tudjuk, hogyan értik a véget. A világvégét? Ciklusvégét? Vagy hogy a napunk vándorlásának vége, visszatér a kezdeti indulóra?

Én Istenben bízom, senki és semmi másban.

Egyébként a maják ma élő leszármazottjai sem hisznek benne, sámánjuk már készül a következő ciklusra, ami 22-én jön el.

2012. dec. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

A majáknál egy 400éves ciklus ér véget 2012.12.21-én,hogy másnap egy újabb ciklus induljon,ennyi.

[link]

2012. dec. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]


Na aki tart tőle az nézze meg mennyi dobban még a szíve, míg a világnak vége szakad.

2012. dec. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én most egy kicsit elkezdtem aggódni mivel most ettem meg 2dl tejszínt aztán lehet hogy be is fosok ezért most bemegyek a wc-re és ki sem jövök egy ideig
2012. dec. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!