Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon fog-e egyáltalán történn...

Vajon fog-e egyáltalán történni valami 2012.12.21-én?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 23:46
 1/7 Dubi ***** válasza:
100%
Jaja főzök egy adag salsát és pontok hozzá tortilla chipset. A kérdés csak az, melyik filmet nézzem meg közben.
2012. dec. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem, semmi különös.
2012. dec. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 2xSü ***** válasza:
100%

Vége szakad a napi tíz „Mi fog történni 2012. december 21-én” kérdésáradatnak, amit olyanok tesznek fel, akik nem képesek meglátni, hogy ezt a kérdést már számtalanszor feltették, még akkor sem, ha a kérdés feltevésnél a rendszer kifejezetten fel is kínálja a hasonló kérdéseket:


„Íme néhány kérdés, ami a te kérdésedre leginkább hasonlít:

(Ha a kérdésre kattintasz, elolvashatod új ablakban a teljes szövegét. Amennyiben a te kérdésed megegyezik valamelyik itt felsorolttal, kattints arra, és kérjük, ne írd ki a kérdést újra!)


- Szerintetek 2012 dec21-én mi fog történni?

- 2012-ben történni fog valami a Föld népességével?

- Mi fog történni 2012 ben?

- Mi fog történni 2012 december 21. -én? (a karácsonyi ajándékvásárlási rohamon kívül )

- Szerintetek mi lesz 2012. december.21-én? Lesz világvége? Meghalunk? Fog történni valami?

- Szerintetek igaz hogy 2012. december 21. -én valami olyan természetfeletti dolog fog történni hogy esetleg a föld valamely pontján az emeberiség kihal, vagy elpusztulunk?! - ( És..


Figyelem! A kérdésed még nem került kiírásra! Amennyiben nem szerepel a fenti kérdések közt a kérdésed, kattints a Kérdés kiírása gombra a folytatáshoz!”

2012. dec. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
72%

Akkor lesz a téli napforduló.

[link]

2012. dec. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
minden nap történik valami
2012. dec. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
akkor lesz a szülinapom.Problem ?:D
2012. dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, jól bebaszok, aztán...improvizálok.
2012. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!