Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha mégsem lesz világvége mint...

Ha mégsem lesz világvége mint sok okoskodó állítja, akkor meg fogtok térni? Vagy el sem gondolkoztok azon hogy tévedtetek, és élitek tovább unalmas szürke hétköznapjaitok?

Figyelt kérdés
Az aranykort sem úgy kell elképzelni, hogy beüt egy másodperc alatt és minden megváltozik, hanem szép lassan. Figyelni fogjátok a híreket, hogy kevesebb e az erőszak és káosz a világban? És ha igen, és bebizonyosodik, hogy valóban történik valami azt is betudjátok majd valami hétköznapi dolognak, mert nem tudjátok elfogadni Isten létezését?

2012. dec. 9. 16:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mivankérlekszépen?


Pont senki nem fog megtérni, ha nem lesz világvége, mondván, most sem történt semmi. (Nem fog történni semmi amúgy.)


Okean, szerintem már kiveséztük ezt eléggé. Unalmas vagy.

2012. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem....akkor be fogok térni a kocsmába, egy világvége afterparty alapozó körre.
2012. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Akkor sírni fogsz, mert a szüleid is hisznek benne és nem vettek neked karárcsonyi ajándékot
2012. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 x) ***** válasza:
Senki nem fog megtérni. Jön majd a mentegetőzés hogy "jajj hát most ezért meg ezért nem volt világvége, de majd februárban most már biztos hogy eljön." És ezeket megpróbálják majd "bizonyítékokkal" alátámasztani. Mondjuk eleve nagyon kevesen hisznek a világvégében.
2012. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom szerintem csak 1 nagyon idióták hisznek a világvégében eddig bárkviel beszéltem csak poénból mondja hogy világvége meg ilyenek eddig senki se hitte el :D Isten meg nem létezik ;)
2012. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg rohadtul szégyellje a pofáját az összes idióta, aki ezeket a világvégés baromságokat terjeszteni merészeli, főleg ez a legújabb, nullsík baromság, meg a mélykeresztényeknek ez a szánalmas próbálkozása, hogy megtérítsenek mindenkit, komolyan undorító, tőlem higgyenek, amiben akarnak, bújjanak a föld alá 21.-én, de hazugságokat terjeszteni meg naiv embereket megfélemlíteni, csak hogy az ostoba hitüket terjesszék, ez mocskos undorító dolog...
2012. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 walk w1th mee ***** válasza:
0%
Utolsó,remélem a pokolra jutsz mert Isten létezik,és lát.
2012. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

17:04


lát a sz@rt, ha lát akkor miért hagyja hogy a pedofil gyereket bántalmazzon, meg hogy megöljék azt az ártatlant aki csak sétált az utcán, vagy hogy a nő féltékenységből kinyírassa a nevelt fiát.


Majd ha ilyenek nem fognak megtörténni, akkor elhiszem hogy van isten. Addig az egész kamu!

2012. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

ssx44!


Aki hisz Istenben, nem tesz ilyet.


Aki ilyet tesz, nyilvánvalóan nem hisz Istenben.


A döntés a miénk. Ez a szabad akarat.

2012. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
# 7 Tudod bizonyítani valamivel?
2012. dec. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!