Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem tudok természetfelet...

Miért nem tudok természetfeletti dolgokat tapasztalni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek az ezotériáról olvasgatni, nagyon érdekesnek tartom és én is megszeretnék tapasztalni egy-két természetfeletti élményt.

Próbálkoztam már szellemidézéssel, több fajtával, még egy jós segítségét is kértem, de semmi. Próbáltam megjósoltatni a jövőmet, de nem vált be amit jósoltak. Próbálkoztam bűbájjal, mágiával, telekinézissel, levitációval, stb, de semmi. Próbáltam a vonzás törvényét, ami elvileg mindenkinél működik, de semmi.

Hogy tapasztalhatnék természetfeletti dolgokat?

Szkeptikusok keressenek másik kérdést, köszönöm.



2012. nov. 25. 20:34
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Az nem természetfeletti.
2012. nov. 25. 21:27
 12/20 anonim ***** válasza:
67%
Dehogynem! Az ürhajók a természet felett lebegnek legtöbbször.
2012. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem vizsgáltasd ki magad, mert nem normális, hogy ilyesmikben hiszel.
2012. nov. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%
Mert nem tetted a kezed a tévére.
2012. nov. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
0%

Szerintem mert nem érzik az energiád, vagy nem tudom nem igazán értek ehhez de én is tapasztalom. Vagy lehet, hogy minden rokonod átment a túlvilágra. Vannak olyan házak ahol szellemek laknak mert ragaszkodnak az ott lévő tárgyakhoz. Ha van valamilyen ismerősöd aki tapasztal ilyeneket akkor menj el hozzá^^. Azt mondják az emberek 90 valahány százaléka elveszti 6 éves korába a szellemlátó képességet...etc.


L/11

2012. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd végig még egyszer-kétszer a kérdésedet.


>kipróbáltál egy csomó hülyeséget

>egyik sem működött


Na vajon mi lehet a hiba? :D

Próbáld meg levezetni, ha nem megy, szólj, és kézenfogva végigvezetlek a megoldásig.

2012. nov. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Erik54 ***** válasza:
Én is hiszek bennük és ha szellemet akarsz látni akkor keress interneten.De azt elmondom hogy a természetfelettihez nincs mindenkinek hatalma.És a szellemek nem mindig szórakoztatóak.De ha ennyire akarsz szellemet látni akkor keress a neten szellemházat
2012. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

És fizess kamu tanfolyamokért, kuruzslóknak. Nehogy már ezt az energiát valami hasznosra fordítsd az életedben...

Szánalom...

2013. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

na jó, látom hasznos választ még nem kaptál csak a szkeptikusok piszkálnak.. na, próbálok ezen változtatni..

én hiszek abban,hogy mindenki képes lehetne érzékelni bizonyos szinten szellemeket,vagy bármi hasonlóan megmagyarázhatatlan tulajdonságra szert tehetne,de sajnos nem mindenkinek egyformán erős ez a képessége. van aki gyakorlás, próbálkozás nélkül tapasztal ilyeneket és van aki (pl mint te) hiába keresgél. szellemekkel szerintem ne kisérletezz, nem a legkellemesebb tapasztalat érzékelni őket. a jósok nagy hányada sajnos csaló, és csak pénzt akar szerezni, szóval, szerintem ne dobj ki feleslegesen egy forintot se... telekinézissel nem tudom hogyan foglalkoztál, de nagyon nehéz.. a legegyszerűbb gyakorlathoz is minimum két hét kell, hogy elkezdjen működni, átlagos érzékkel, van akinek csak egy hónap után sikerül, szóval, én azt tanácsolom, hogy keresd meg ezt a gyakorlatot, és szorgalmasan, napi 1-2 alkalommal 10-15 percen át gyakorold.. nekem már megy :) úgyhogy ne add fel

21/L

2013. ápr. 7. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Természetfelettit lehet hogy nem is fogsz. De a jelenlegi tudomány által még meg nem magyarázott dolgokkal találkozhatsz. Például "láthatsz" szellemet is, ami a telepátiának egy látomással járó változata. Én is láttam, igaz hogy csak szellemlepkét.
2014. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!