Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meg lehet Istent idézni?

Meg lehet Istent idézni?

Figyelt kérdés
Szeretnék kérni tőle valamit.Ja és keresztény vagyok.

2012. okt. 15. 17:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
6%
Pont annyira lehet megidézni, mint a többi kitalált lényt.
2012. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Jézus él!
2012. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
talán, de nem tudom
2012. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Doyen válasza:
6%

Hogyne! Bíróság és egyéb hatóság idézést küld neki, ha nem jelenik meg, akkor pedig a rendőrség elővezeti.

Sok van már a rovásán, most épp közveszély okozása miatt elsőrendű vádlott..

2012. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

Ha keresztény vagy, kedves Sütemény hercegnő, akkor találkozhattál a következő igével. De meg is kell érteni, ahhoz többet is kell olvasni az evangéliumokat.:

"Az az én parancsom, hogy szeressétek egymást, amint én szerettelek benneteket. Senki sem szeret jobban, mint az, aki életét adja barátaiért.

Ha megteszitek, amit parancsolok nektek, a barátaim vagytok. Nem nevezlek többé szolgának benneteket, mert a szolga nem tudja, mit tesz ura. Barátaimnak mondalak benneteket, mert amit hallottam Atyámtól, azt mind tudtul adtam nektek. Nem ti választottatok engem, hanem én választottalak benneteket, s arra rendeltelek, hogy menjetek, teremjetek gyümölcsöt, maradandó gyümölcsöt. Akkor mindent megad nektek az Atya, amit a nevemben kértek tőle." Jn 15.12-17

2012. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
csak egy kis spangli kell hozzá
2012. okt. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
utolsó előtti válaszolónak:szóval valami tiszteletre méltót kell tennem? PL.?
2012. okt. 15. 17:52
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
Nem lehet megidézni Istent. Másrészt meg nem vagy keresztény. Harmadrészt, inkább tanulj, és ne netezz egész nap, mert hülye maradsz.
2012. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Kérdező: valami tiszteletre méltót kell tennem? PL.?"

Nem. Szeretni kell az embereket, ahogy Ő szeret minket. (az idézett hely 1. mondata)Szeretni, feltétel nélkül, odaadó szeretettel. És azt veszed észre: "megidézed" tetteid által. Mert Isten a szeretet-mondja Jézus legkedvesebb tanítványa, János az I. levelében.

És igen, azt fogod érezni, a kérésed nyomán megadja neked, ami a szellemi-lelki fejlődésedhez legjobban kell. Mert nem biztos, hogy a kérésem ilyen, Ő jobban tudja.

Olvasd az evangéliumokat, Sütemény princess :)

2012. okt. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Dehát én keresztény vagyok! Ja és 4.5-ös tanuló vagyok és már mindent megtanultam. Attól még köszönöm a válaszod.
2012. okt. 15. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!