Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hiszel a sorsban, végzetben?

Hiszel a sorsban, végzetben?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor szerinted hova vezet? Mi a célja velünk?

2012. okt. 14. 14:58
1 2
 1/17 nagylzs ***** válasza:
0%
Mit értessz sors alatt?
2012. okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Van egy szép magyar mondás erre barátom: Mindenki a saját sorsa kovácsa. Ajánlom hogy gondolkozz el rajta erősen mit is jelent:)
2012. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Antimod ***** válasza:
A sorsot én egyfajta útnak képzelem, ami egy kívánt cél felé terel. Végzetnek nem nevezném.
2012. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Tegnap csináltad a mai napod,ma csinálod a holnapod!Figyelj oda még arra is,hogy mire gondolsz,ne csak arra,hogy mit teszel!

2012. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1. Igazából ez teljesen szubjektív dolog, nem tudom, milyen válaszra vársz... :) Én személy szerint egy egyfajta erőnek képzelem, ami olykor magától, olykor a döntéseid útján jutalmaz meg, vagy állít épp megpróbáltatások elé. De ez is egy egyéni értelmezés, ne lepődj meg, ha teljesen különbözik a tiédtől.


2. Ismerem a mondást, köszönöm, sőt, azt is tudom mit jelent. De ez is csak egy vélemény. Ha az egyéni tetteken lett volna a hangsúly, beleírtam volna a kérdésbe ;)


3-4. válaszolónak köszönöm :) Várom a további válaszokat, nézeteket, véleményeket :)

2012. okt. 14. 15:42
 6/17 anonim ***** válasza:
A sorsod a saját okozatod, magyarul bármit teszel az így hat vissza rád.A sorsot 2 részre lehet osztani, van egy része ami biztos hogy bekövetkezik, mivel nem lehet megkerülni egy hatást amit már elindítottál régebben.A másik része viszont még nincs el dőlve, azt most csinálod meg:)
2012. okt. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 nagylzs ***** válasza:
Ha szerinted a sors 100%-ban szubjektív dolog, és nincs objektív létező alapja, akkor ez nem lehet hit kérdése. Ha van objektív alapja, akkor írd le hogy te mit értessz alatta, mert amíg nem ugyan arról beszélünk, addig nincs értelme megvitatni hogy hiszünk-e benne.
2012. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem kell hinni, benne hanem biztosan van !
2012. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Van, de nem mindegy hogy milyen módon:)
2012. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

nagylzs:


Ha elolvastad válaszom végig, akkor láthatnád, hogy én leírtam a gondolataimat, Te ellentétben viszont nem. Innentől kezdve nem tudom, milyen céllal írtál ide, valóban le akarod írni a gondolataidat, vagy csak trollkodsz, úgyhogy ne haragudj, de jelentettem válaszodat...további szép napot :)

2012. okt. 14. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!