Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért hozzák fel sokszor ezen...

Miért hozzák fel sokszor ezen az oldalon azt, hogy sokan vannak, akik hisznek a világvégében? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sok ilyen kérdést és ráérkező választ elolvastam,de kb. 100-ból 2-3 válaszadó ír olyat,hogy hisz benne hogy lesz valami. Itt meg mindig úgy állítják be,hogy milyen sokan várják és mennyien hisznek benne,pedig egyáltalán nincs így. Ha hisz is valaki benne,ő inkább bölcsen hallgat. Mert ha valaki tényleg utánanéz ezen az oldalon,tényleg alig vannak. A válaszokban meg mindig azt olvasom,hogy a sok hülye hisz benne. Ha 1-2 százalék neki sok :)

Akik ilyesmiket írnak,honnan veszik azt,hogy olyan sokan hisznek benne? Tudnátok esetleg olyat linkelni,ahol többségben voltak a világvége hívők?


2012. szept. 22. 16:27
1 2
 11/12 kukorika ***** válasza:

Én sem csak arról írtam. Mivel láthatod, kérdezem hogy melyik világvége pánikról is van szó, általánosságban válaszoltam.


Ilyesmiben meg aztán pláne agyhalál hinni, hogy jaj, jön a gazdasági összeomlás és azért lesz világvége, vagy jön a világháború és azért vagy jön egy nagy meteor és azért... persze sok mindenre van esély, ahogy arra is hogy kilépsz a kapunk és rádborul egy kamion... hiszünk abban hogy a holnap elcsap egy kamion? Hmm.. érdekes, pedig jóval nagyobb esélye van mint egy közeli világvégének...

Más az, és csakis az értelmes, hogy valaki FÉL a világvégétől. Ezt viszont hülyeség megkérdezni, mivel nyilvánvalóan attól kivétel nélkül szinte, mindenki fél.. főleg mostanában, mikor ennyi aggasztó esemény van a világban... ennyi

Szóval ez az egész világvége hit, egy felfújt marhaság, bolhából elefánt...

2012. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mivel a legnépszerűbb világvége-elméletek minden alapot nélkülöznek, maga az elemi hülyeség/tudatlanság elhinni őket.


Ha csak 1 ember hiszi, az már túl sok.

2012. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!