Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megálmodtam a világvégét?...

Megálmodtam a világvégét? Baromságnak hangzik, de nagyon vicces összefüggés. Kérdőjel?

Figyelt kérdés

A helyszínek és az engem körülvevő emberek eléggé összekeveredtek az álmomban, így azokról most nem tennék említést, de a lényeget leírom:

Az egész nagy katasztrófa "jelenet" azzal kezdődött hogy a Szellő bemondta a Híradóban, hogy habár augusztus van, mégis olyan intenzív hóesésre lehet számítani a világ minden területén, ami általában csak decemberben fordul elő. Utána rohamkocsik vonultak végig katonákkal az ablak alatt, és a rádióból üvöltették a Green Day 21 Guns c. számát. Pár kisebb közbevágott jelenettel később, kiderült hogy 12 kisebbnek mondható meteorit száguld a Föld felé, amiknek együttes ereje elég hogy elhozzák a nukleáris telet.

Utána persze becsapódtak, volt nagy fejvesztve menekülés, majd poszt-apokaliptikus jelenetek az álmomban, aztán felkeltett az ébresztőóra.

Számomra nagyon érdekes volt hogy decemberi hóesés, 21 guns, és 12 meteorit.

December 21, 2012. Tartsatok gyogyósnak de lehet hogy látnok vagyok. :D Vagy csak szimplán foglalkoztatja a tudatalattimat a világvége kérdés, habár rendes tudatállapotban nem nagyon érdekel a dolog. Vagy lesz, vagy nem lesz, nem nagyon foglalkoztat a kérdés.



2012. szept. 5. 14:28
1 2
 11/15 K. D. G. válasza:
OMG! Már meghaltam! Igazad volt! Na jó, te egy óriási barom vagy!
2013. aug. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Peti7 ***** válasza:
Tudom hogy a Green Day egy előadó,de mért 21?
2013. dec. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
21 Guns a Green Day egyik száma.
2013. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Jelenleg 2014 van.
2014. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Még most is élek...
2017. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!