Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek milyen vicces álmotok...

OoVvSs kérdése:

Nektek milyen vicces álmotok volt eddig?

Figyelt kérdés

nekem pl az volt nem rég az egyik (a többi is vicces, de azok hosszúak) álmom, h az utcánkban vagyok. mivel kertvárosban lakok, ezért sok kutya van. tehát, az volt, h letettem a telefonomonat a járdára. aztán futva jött lefelé egy kövér pitbull,lassított felvételben, közben az "i believe i van fly" szólt (ez nagyon viccesen nézett ki a fejemben). amikor már áthaladt a telefonomon, akk azt felvettem és azt vettem észre, h a telefonom úgy gyűrődött meg akár csak egy darab papír... nem teljesen gyűrődött össze, csak a hátlapja egy kicsit. én meg mindenkinek ezt mutogattam.

ha tetszett és szerinted is vicces, akk még mesélek. ha meg nem, az a te bajod. nem kell leszólni érte!



2012. júl. 6. 02:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem vicces, hanem bizarr. Bár attól is függ, hogy az álmodban hogyan érezted magad. Lehet ugyanaz az álom ijesztő is, ha olyan érzéseket vált ki belőled.


Nekem pl. vicces volt, akkor álmomban mégis totál megrémültem tőle: mostam a fogamat, a régi gyerekkori konyhánkban, és olyan villámsebességgel súroltam őket, hogy egyszercsak az egyik oldalon kirepültek a fogaim.

2012. júl. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan:

Pár haverommal a suliba lövöldöztünk a jövőbe ilyen lézerpuskákkal űrlényeket aztán mikor kiirtottuk nagyrészét kiszaladtunk az udvarra és ott volt egy óriási űrlény és menekültünk előle le a focipályára a focipályán meg a tanárok azzal szórakoztak hogy a befőttes üvegeket szagolgattákl és nevettek.:DDD

2012. júl. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legviccesebb eddig ez volt:

Papámnak volt régen egy háza egy adott utcában, de azt már eladta, és másik háza volt, habár nem ott lakott, hanem az élettársánál. Álmomban pakoltunk és költözködtünk papámnak ebbe a rég eladott házába. A valóságban nemrég vettünk házat mi is, és álmomban ez nekem eszembe is jutott (miután már a fele cuccunk át volt pakolva), hogy hát ugyan minek pakolunk most össze, és költözünk a papám házába, amikor most sikerült végre házat venni. Erre anyám élettársa (aki a valóságban magas, vékony, fiatalos volt, álmomban viszont alacsony, köpcös, kopaszodó és szemüveges, félősz alak) közölte, hogy már mindegy, már oda fogunk költözni, mert már átvittük a sonkát.


Egy másik álmomból pedig annyira emlékszem, hogy lila.

Nem tudom, mi, nem tudom, miért, csak annyi maradt meg reggel, hogy lila :D

2012. júl. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
48%
I believe I van fly? Az meg milyen szám? Sosem hallottam, így nem tudom elképzelni az álmod teljes valójában. Nem I believe I can fly? Mert annak még úgy értelme is van:D
2012. júl. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
100%
háát. a legelmebetegebb álmom az volt, amikor disznófejem volt, és körözött a rendőrség, de a részleteket kihagynám.... xddd (közben párszor talán meg is haltam, de semmi bajom nem lett az álomban:DD)
2012. júl. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

legjobb.

Rémálom. Üldöz valami, de nem látok és csak "lassított felvétel" sebességgel tudok futni. Már majdnem elér a Nemtommi ami üldöz.

Felébredek. Az ágyamban fekszem a szobámban. Egyszer csak BUMM! Ott a monszter ami üldözött!

Felébredek. Az ágyamban fekszem a szobámban ugyanúgy mint az előbb. Elkapott a röhögés a család meg nem tudta mia a fene olyan halál vicces hajnali 4-kor :)

2012. júl. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer álmomban Luxemburg térképe volt előttem. És megdöbbenve vettem észre hogy Luxemburgnak nincsen autópályája!(van)

A saját röhögésemre ébredtem fel.

2012. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a sárkány szalad a járdán
2012. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem már hogy egyszer mi volt olyan baromi vicces, csak arra ébredtem, hogy nevetgélek, kuncogok.
2012. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
100%
nekem olyan volt hogy kiközösjtettek mert én krumplifejű répa voltam a többi ember pedig mind paprikafejű hagyma
2012. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!