Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek milyen vicces álmotok...

OoVvSs kérdése:

Nektek milyen vicces álmotok volt eddig?

Figyelt kérdés

nekem pl az volt nem rég az egyik (a többi is vicces, de azok hosszúak) álmom, h az utcánkban vagyok. mivel kertvárosban lakok, ezért sok kutya van. tehát, az volt, h letettem a telefonomonat a járdára. aztán futva jött lefelé egy kövér pitbull,lassított felvételben, közben az "i believe i van fly" szólt (ez nagyon viccesen nézett ki a fejemben). amikor már áthaladt a telefonomon, akk azt felvettem és azt vettem észre, h a telefonom úgy gyűrődött meg akár csak egy darab papír... nem teljesen gyűrődött össze, csak a hátlapja egy kicsit. én meg mindenkinek ezt mutogattam.

ha tetszett és szerinted is vicces, akk még mesélek. ha meg nem, az a te bajod. nem kell leszólni érte!



2012. júl. 6. 02:02
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Ezt még régebben álmodtam, de most jutott eszembe: Elmentem egy városba. Nem rég kaptam (a valóságban) egy pöttyos női táskát, amit nagyon szeretek. Álmomba azt vittem magammal. Abban a városban elmentem egy olyan helyre, mint a váci utca. Volt pár pasas, akik mentek az utcán. Mindegyiknek olyan táskája volt mint nekem. XD De még úgy is tartották, ahogy a lányok :DDD Ezzel majd jobban eltudod képzelni: [link]

ma is álm odtam valami vicceset, de most nem jut eszembe :)

2012. júl. 24. 15:41
 22/29 anonim válasza:
az komoly :DDDD csak hogy tisztázzuk fiú vagy lány vagy Kérdező? csak mert egy fiún picit máshogy hat a pöttyös női táska :DD
2012. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
hát persze, h lány vagyok XD
2012. júl. 24. 20:08
 24/29 Tejes kispapucs ***** válasza:

Hát volt egy pár, de az egyik a gyakorival kapcsolatos XD

Szóval, ugye Tejes kispapucs néven regisztráltam (nem is olyan rég) és ezen sokat röhögtem egész nap. az álom:

Feküdtem az ágyban, aztán felkeltem, felültem, aztán beledugtam a két lábam a pink crocs papucsba, és láttam hogy tej folyt ki belőle. Szitkozódva felkeltem, (még mindig ugyanabban a tejes papucsban XD) aztán a cuppogó papucsban indultam a konyhába. Elővettem a tejes dobozt, és megláttam hogy egy tejjel teli papucs, de az álmomban ezt tök természetesnek vettem, tettem bele müzlit, aztán elkezdtem enni. Eddig még nem is olyan nagy hülyeség, de aztán jött egy furcsa rész amit nem tudok mire vélni XD Szóval végeztem a reggelivel (lassított felvételben ettem :P) felkeltem, és a cuppogó papucsban indultam a kádhoz. (reggel zuhanyozni szoktam o_O) és beszálltam a kádba ruhástul, (papucsban, hehe) ami csurig volt töltve tejjel, így mikor beszálltam kijött egy csomó tej.Oké, elkezdtem fürödni, és amikor végeztem, leeresztettem a vizet, izé, a tejet, és ismét beszálltam hogy zuhanyozzak. Hirtelen átváltoztam olyan pink papuccsá, és mikor elkezdtem ereszteni a zuhanyból a tejet eszeveszettül hangos volt, és ott tusoltam egy ideig, aztán dühöngve és trappolva megjelent a húgom hogy mi a faxt művelek hajnali 3-kor, erre én, (papucsként, ami furcsamód nem lepte meg a húgom) azt válaszoltam a vállamat vonogatva hogy fürdök... a saját röhögésemre ébredtem XD csak azért részleteztem h jobban el tudjátok képzelni, de akkor álmomban rohadt vicces volt XD XD

2012. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
hahaha!! :DD ez tényleg vicces lehetett! ;) én mostanában mindig azt álmodom reggel, h felkelek és elkészülök XD
2012. szept. 15. 14:47
 26/29 Gyula1222 válasza:
Én is álmodtam egy vicceset de ez már rég volt.Akkor az volt hogy még csak 3.-os voltam erre a tanár az osztálytársaimat megeröszakolja és még meg is hipnozitálta öket majd az osztálytársaim pucérra vetköztek és a világon az összes embert megeröszakolta és mindenki engem üldözött pucéran hogy engem is megeröszaloljanak.
2013. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Kb. 17 évesen úgy feküdtem le egy télen, hogy eléggé kellett pisilnem. Lusta voltam kimenni a fürdőbe át a hideg folyosón, ahol nem volt fűtés. Gondoltam, majd inkább reggel sprintelek egyet, máskor is volt már ilyen.

Lefeküdtem, és egyszercsak ott voltam a vécén. Csak ültem. Aztán eszembe jutott, hogy hé, nekem pisilnem kell, vécén vagyok, hajrá. Eleresztettem, és annyira jól esett, hogy nagyon. Aztán eszembe jutott, hogy hé, de hogy kerültem én ide, mikor az előbb feküdtem? Ekkor álmomban bekattant, hogy most ezt csak álmodom, és ki sem mentem. Fel is ijedtem - de már későn, összepisiltem magam...

Szörnyű ciki volt eleve, pláne, hogy az ágyneműk anyám szobájában voltak, és nála pont ottaludt a randija... Hajnal volt már, nem láttam semmi "csúnyát", mert aludtak, de azért magyarázzam meg nekik, miért is kell most felkapcsolnom a lámpát és ágyneműt keresnem...

Így utólag már vicces is, de akkor ott csak égő volt.

2013. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Én egyszer azt álmodtam, hogy az éjszaka közepén, valami hajnali 3-4 körül felkeltem arra, hogy nagywc-znem kell xd És el is mentem a wc-re és hasmenésem volt és épp ki akartam magam törölni, amikor észrevettem, hogy nincs wcpapír. És tök kétségbe voltam esve, mert tudtam, hogy a wcpapír a szakrénybe van, de mire odáig elmegyek, tiszta olyan lesz a bugyim meg végigcsorog a lábamon, stb ._. Viszont nem mertem kiabálni anyáéknak, hogy adjanak wcpapírt, mert nem akartam őket felkelteni. Úgyhogy eldöntöttem, hogy ott fogok ülni hajnali 6-ig, amíg apám fel nem kel és észre nem vesz.

16/l

2014. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
:)
2017. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!