Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek milyen vicces álmotok...

OoVvSs kérdése:

Nektek milyen vicces álmotok volt eddig?

Figyelt kérdés

nekem pl az volt nem rég az egyik (a többi is vicces, de azok hosszúak) álmom, h az utcánkban vagyok. mivel kertvárosban lakok, ezért sok kutya van. tehát, az volt, h letettem a telefonomonat a járdára. aztán futva jött lefelé egy kövér pitbull,lassított felvételben, közben az "i believe i van fly" szólt (ez nagyon viccesen nézett ki a fejemben). amikor már áthaladt a telefonomon, akk azt felvettem és azt vettem észre, h a telefonom úgy gyűrődött meg akár csak egy darab papír... nem teljesen gyűrődött össze, csak a hátlapja egy kicsit. én meg mindenkinek ezt mutogattam.

ha tetszett és szerinted is vicces, akk még mesélek. ha meg nem, az a te bajod. nem kell leszólni érte!



2012. júl. 6. 02:02
1 2 3
 11/29 anonim válasza:

Nekem volt egy pár ...

Az egyik elmebetegebb:

Egyik legjobb barátnőmmel sétálunk a sivatagban. Ekkor megjelenik 1 kb. 5-6 méteres pandamaci és elkezd minket üldözni. A sivatagban volt egy FOLYÓ és felette egy híd, azon is átfutottunk .. (miután átfutottunk a hídon akkor döbbentem rá, hogy megkellet volna állnunk inni xddd) Ekkor megjelent egy kígyó és jött utánunk (nem üldözött) és amikor majdnem elkapott a panda akkor felébredtem. Ettől vannak sokkal jobb álmaim is, ha szeretnétek leírom XDDDD

2012. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
100%

Én egyszer azt álmodtam, hogy an kertünkben ilyen... malacfejű cicák voltak. De nikább rémisztő volt. Aztán az egyikhez hozzá akartam érni, de megjelent az anyja, aki ötször nagyobb volt nálam.

Tökre megijedtem!!!!!!

Hogy lehet ilyen hülyeségeket álmodni?????

2012. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Jókat röhögtem XDXDXD Ha még volt más vicces álmotok, akk nyugodtan írjátok! ;) Én örömmel olvasom.

4. Hát persze, h az I believe i can fly az! féálregépelktem.

2012. júl. 7. 19:31
 14/29 anonim válasza:

először nem nevettem az általad leírt álmon Kedves Kérdező de kikerestem a számot a youtube-on..alig bírtam visszafogni a röhögést :DD főleg azért mert totál elképzeltem a helyzetet ahogy futsz közben meg egy pitbull kerget..:DD

lassított felvétel meg ez ez a szám xD :DDDD

http://www.youtube.com/watch?v=LbUpPVOEkdA

2012. júl. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
köszi :DDD én is eléggé viccesnek találtam még az álmomban is XD
2012. júl. 22. 23:04
 16/29 anonim válasza:

mesélhetnél még :DD

14-es voltam

2012. júl. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

14 köszi, rendes vagy! remélem ez is tetszeni fog :) Álmomban anyukámmal elmentünk az ikeába, ahol érdekes módon ruhákat, meg labdákat, meg mindenféle dolgot árultak. Anyukámtól azon a rengeteg dolgon kívűl, amit vett nekem, kértem egy labdát. Ő elment fizetni, de a labda nálam maradt. Én még az álruházon belül elmentem egy pékséghez.Előtte álltam és elővettem az otthon sütött túróstáskámat. Érdekes módon belesütottem egy tarisznyarákot is XD A pékségben már záróra volt és elkezdték elengedni a rácsot. Én meg elejtettem a sütim és az a a rács alá csúszott, ami összenyomta. Hirtelen kijött belőle a rák és elkezdett futkározni. Az emberek, pedig elkezdtek tanácskozni, h a pék miket süt az ételeibe. Én persze nem szóltam, h az enyém. :D. A rák egyre nagyobb lett és embernagyságúvá nőtt. Rátámadott egy emberre. Olyan volt, mint ha ölelgetné, de valahogy mégis inkább támadta. Én idarohantam, h megmentsem, de addigra már elkezdte csípni. Hát elmentem onnan szép nyugottan. Kimentem anyukámhoz, aki nagyon mérges volt, h olyan sokat kellett várnia. Én mondtam neki, h egy ember életét próbáltam megmenteni, de azt mondta, h őt ez nem érdekli. Megkérdeztem, h még megveszi-e azt a labdát, amit ANNYIRA szeretnék, de azt mondta, z nem, mert már eleget várt. Én még viatatkoztam vele, de később felébredtem. Már tudtam, h az csak álom volt, de elkezdtem sírni, h nem vette meg XD

bocsi, h ilyen hosszú lett, de így jobban eltudod képzelni ;)

2012. júl. 23. 03:29
 18/29 A kérdező kommentje:

14 köszi, rendes vagy! remélem ez is tetszeni fog :) Álmomban anyukámmal elmentünk az ikeába, ahol érdekes módon ruhákat, meg labdákat, meg mindenféle dolgot árultak. Anyukámtól azon a rengeteg dolgon kívűl, amit vett nekem, kértem egy labdát. Ő elment fizetni, de a labda nálam maradt. Én még az álruházon belül elmentem egy pékséghez.Előtte álltam és elővettem az otthon sütött túróstáskámat. Érdekes módon belesütottem egy tarisznyarákot is XD A pékségben már záróra volt és elkezdték elengedni a rácsot. Én meg elejtettem a sütim és az a a rács alá csúszott, ami összenyomta. Hirtelen kijött belőle a rák és elkezdett futkározni. Az emberek, pedig elkezdtek tanácskozni, h a pék miket süt az ételeibe. Én persze nem szóltam, h az enyém. :D. A rák egyre nagyobb lett és embernagyságúvá nőtt. Rátámadott egy emberre. Olyan volt, mint ha ölelgetné, de valahogy mégis inkább támadta. Én idarohantam, h megmentsem, de addigra már elkezdte csípni. Hát elmentem onnan szép nyugottan. (igazából egy kicsit se volt félelmetes, mindössze fura) Kimentem anyukámhoz, aki nagyon mérges volt, h olyan sokat kellett várnia. Én mondtam neki, h egy ember életét próbáltam megmenteni, de azt mondta, h őt ez nem érdekli. Megkérdeztem, h még megveszi-e azt a labdát, amit ANNYIRA szeretnék, de azt mondta, z nem, mert már eleget várt. Én még viatatkoztam vele, de később felébredtem. Már tudtam, h az csak álom volt, de elkezdtem sírni, h nem vette meg XD

bocsi, h ilyen hosszú lett, de így jobban eltudod képzelni ;)

2012. júl. 23. 03:31
 19/29 A kérdező kommentje:
bocsi, nem akartam 2x elküldeni. ink. a 2-est olvasd el :)
2012. júl. 23. 03:33
 20/29 anonim válasza:

hát ez is jó volt:DDDD köszi hogy leírtad ha majd akad még ilyen álmod akkor leírhatnád :D

14-es voltam megint :)

2012. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!