Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megálmodtam a világvégét?...

Megálmodtam a világvégét? Baromságnak hangzik, de nagyon vicces összefüggés. Kérdőjel?

Figyelt kérdés

A helyszínek és az engem körülvevő emberek eléggé összekeveredtek az álmomban, így azokról most nem tennék említést, de a lényeget leírom:

Az egész nagy katasztrófa "jelenet" azzal kezdődött hogy a Szellő bemondta a Híradóban, hogy habár augusztus van, mégis olyan intenzív hóesésre lehet számítani a világ minden területén, ami általában csak decemberben fordul elő. Utána rohamkocsik vonultak végig katonákkal az ablak alatt, és a rádióból üvöltették a Green Day 21 Guns c. számát. Pár kisebb közbevágott jelenettel később, kiderült hogy 12 kisebbnek mondható meteorit száguld a Föld felé, amiknek együttes ereje elég hogy elhozzák a nukleáris telet.

Utána persze becsapódtak, volt nagy fejvesztve menekülés, majd poszt-apokaliptikus jelenetek az álmomban, aztán felkeltett az ébresztőóra.

Számomra nagyon érdekes volt hogy decemberi hóesés, 21 guns, és 12 meteorit.

December 21, 2012. Tartsatok gyogyósnak de lehet hogy látnok vagyok. :D Vagy csak szimplán foglalkoztatja a tudatalattimat a világvége kérdés, habár rendes tudatállapotban nem nagyon érdekel a dolog. Vagy lesz, vagy nem lesz, nem nagyon foglalkoztat a kérdés.



2012. szept. 5. 14:28
1 2
 1/15 Tom Benko ***** válasza:
76%
És most akkor mi van? Túl Sok katasztrófafilmet néztél...
2012. szept. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Antimod ***** válasza:
66%

Rengetegszer megálmodtam már kozmikus becsapódást. Lenyűgöző, valóságszerű álmok voltak.

Nem hiszem, hogy 2012-ben véget ér a világ, vagy egyáltalán bármilyen kozmikus katasztrófa történne a Földdel kapcsolatosan.

2012. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
69%

lehetséges ,hogy télleg bekövetkezik...DE nem hinném ,hogy befog végülis nem vagy gyogyós ezt álmodtad és kész mondjuk én valamelyest hiszek a világvégében vagy inkább apokalipszisben a világnak nem lesz vége attól ,hogy becsapódik 12meteorit az lehet ,hogy mi meghalunk(emberek) de attol még utánunk ugyanúgy megjelenhet egy ujfajta civilizáció (lásd:ádám és éva....) bocs ,hogy elkanyarodtam szóval aza lényeg ,hogy van benne valami főlehg abba h greeen day !!!21!!! guns kicsit fura ,hogy 21 meg december 21........ szerintem csak a fantáziád és ,hogy sokat gondolkozol ezen ennyi üdv.


bmx12

2012. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt a sztorit leírtad mégis foglalkoztat a kérdés. Látó nem vagy, világvége sem lesz, csak egy álom.
2012. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A világvégéről én is álmodtam, nem is olyan régen. Bár ennyire részletesen nem emlékszem rá, nem is jutott eszembe amikor felébredtem, csak napközben valamikor. Annyira emlékszem az egészből, hogy épületek dőlnek össze és mindenki fél. Én meg nem akartam elhinni, hogy ez komolyan megtörténik.

Egyébként én sem hiszek benne, azt viszont elképzelhetőnek tartom, hogy kisebb-nagyobb változások lesznek, mint pl. megfordulnak a mágneses irányok, sarkkörön rohamosan olvad a jég és ez nem lesz a legjobb hatással az élővilágra, stb.

2012. szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én már átéltem a világ végét.
2012. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A világvége nincs időhöz kötve. Bekövetkezik: igen, de nem lehet tudni, hogy mikor is lesz.

A 2012. dec. 21. még 6 éve is hülyeség volt, most is az.

De az álom, csak egy álom és semmi több.

Én is szoktam érdekeset álmodni.

2012. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem - habár azt mondod, hogy nem foglalkoztat a világvége - igazából tényleg foglalkoztat. Ha tényleg nem foglalkoztatna, akkor nem raktad volna fel ezt a kérdést sem.
2012. szept. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Én is néha álmodok érdekeset :)
2012. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Tartsatok gyogyósnak de lehet hogy látnok vagyok. :D"


ne aggódj én gyogyósnak tartalak xDD

2013. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!