Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezek a dolgok mik akartak...

Anyám Lánya kérdése:

Ezek a dolgok mik akartak lenni? Valaki élt már át hasonlót? (többi lent)

Figyelt kérdés

Két történetet szeretnék "bemutatni"

az egyik még egész kis koromban történt. Lehettem olyan 10 éves. Azt álmodtam, hogy az unokatesómat szíven szúrják egy nagy kék nyelű késsel. Álmomban tisztán láttam azt a kést...Majd másnap fölébredtem. Anyukám elvitt keresztanyáméknál, mert nyári szünet volt, és minden nap reggeltől estig ott voltunk a munkája miatt. Elég furcsa voltam az nap, és keresztanyut mindig kérdezgettem, hogy hol van Misi (az unokatesóm) mikor jön..olyan délután 2 felé hazahozta a munkatársa és mondta keresztanyunak, hogy hozzon rá tiszta ruhát be kell vinni a kórházba, mert az egyik ebéd közben hadonászott a késsel, és "véletlenül" leszúrta...és ott, ahol álmomban is. Én ezt elmeséltem akkor keresztanyukámnak, és kértem, hogy had nézhessem meg a kést. Mikor jöttek a véres ruháért a rendőrök (vitték bizonyítéknak) akkor láttam a kést. az volt, amit álmomban is láttam..elég dúrva volt.


A másik történet.:

Tavaly nyáron nagyszüleimnél nyaraltam, akik másik városban laknak. Azt álmodtam, hogy anyukámnak halálos betegsége van, és e miatt kórházba kerül. Valami rettenetes volt erre fölkelni. 3 napot aludtam a nagyszüleimnél. Azok voltak életem legfeszültebb napjai, míg haza nem mentem. Mikor láttam, hogy anyukám jól van elfelejtettem ezt az egészet, megnyugodtam. De rá 3 napra nagyon beteg lett. Belázasodott, meg ilyesmi. Kórházba kellett vinni. Mály gyulladása volt, amibe kis híjján belehalt, és nagyon lefogyott. (Mára már hála Istennek remekül van, felépült, és hízott 10 kg-ot azóta.)


Ezt az álmomat soha nem mondtam el senkinek. Szerintetek ez mi?..nem hinném, hogy puszta véletlen. Valaki élt már át hasonlókat?

Előre köszönöm a válaszokat, és ne nézzetek hülyének. Engem ezek a dolgok nagyon megviselted, de beszélni sem mertem róluk..


2012. jún. 26. 23:51
1 2
 11/14 Lilith1994 ***** válasza:
Ne törődj a hülyékkel
2012. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
az lesz
2012. jún. 27. 22:28
 13/14 anonim ***** válasza:

Az álombeli és a fizikai valóság kiegészítik egymást.Mindkettő igaz a maga módján, csak mindkét valóságot másként érzékeljük.

Hogy melyik álom mennyire áll közel a fizikai világunkhoz, azt sokszor nehéz megállapítani.

a fizikai világunkban lineárisnak érezzük az idő múlását, az álom világban viszont nem számít a múlt, jelen, jövő.

2012. jún. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ÉN hiszek neked, néha én is megálmodok egy-egy apróságot, általában semlegesek, vagy jók, de nagyon aprókat. Például egy zene részlet, vagy egy mondat.
2012. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!