Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezek a dolgok mik akartak...

Anyám Lánya kérdése:

Ezek a dolgok mik akartak lenni? Valaki élt már át hasonlót? (többi lent)

Figyelt kérdés

Két történetet szeretnék "bemutatni"

az egyik még egész kis koromban történt. Lehettem olyan 10 éves. Azt álmodtam, hogy az unokatesómat szíven szúrják egy nagy kék nyelű késsel. Álmomban tisztán láttam azt a kést...Majd másnap fölébredtem. Anyukám elvitt keresztanyáméknál, mert nyári szünet volt, és minden nap reggeltől estig ott voltunk a munkája miatt. Elég furcsa voltam az nap, és keresztanyut mindig kérdezgettem, hogy hol van Misi (az unokatesóm) mikor jön..olyan délután 2 felé hazahozta a munkatársa és mondta keresztanyunak, hogy hozzon rá tiszta ruhát be kell vinni a kórházba, mert az egyik ebéd közben hadonászott a késsel, és "véletlenül" leszúrta...és ott, ahol álmomban is. Én ezt elmeséltem akkor keresztanyukámnak, és kértem, hogy had nézhessem meg a kést. Mikor jöttek a véres ruháért a rendőrök (vitték bizonyítéknak) akkor láttam a kést. az volt, amit álmomban is láttam..elég dúrva volt.


A másik történet.:

Tavaly nyáron nagyszüleimnél nyaraltam, akik másik városban laknak. Azt álmodtam, hogy anyukámnak halálos betegsége van, és e miatt kórházba kerül. Valami rettenetes volt erre fölkelni. 3 napot aludtam a nagyszüleimnél. Azok voltak életem legfeszültebb napjai, míg haza nem mentem. Mikor láttam, hogy anyukám jól van elfelejtettem ezt az egészet, megnyugodtam. De rá 3 napra nagyon beteg lett. Belázasodott, meg ilyesmi. Kórházba kellett vinni. Mály gyulladása volt, amibe kis híjján belehalt, és nagyon lefogyott. (Mára már hála Istennek remekül van, felépült, és hízott 10 kg-ot azóta.)


Ezt az álmomat soha nem mondtam el senkinek. Szerintetek ez mi?..nem hinném, hogy puszta véletlen. Valaki élt már át hasonlókat?

Előre köszönöm a válaszokat, és ne nézzetek hülyének. Engem ezek a dolgok nagyon megviselted, de beszélni sem mertem róluk..


2012. jún. 26. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Érdekes és ijesztő...ebből nekem egyérteműen az jön le, hogy pár dolgot előre megálmodsz, vagy épp néhány álmod teljesül be. Csak ez a kettő volt?
2012. jún. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
elég ijesztő, az biztos...ez a kettő volt. de mondom..nagyon megviselt. hetekig nem mertem elaludni, csak néhány órákat aludtam..borzalmas volt.:|
2012. jún. 27. 00:15
 3/14 Lilith1994 ***** válasza:

Szia!

igen éltem már át hasonlót többször is. Te is mindig csak a rossz dolgokat látod?... Én szinte mindig csak azt. Igazából nálam ez úgy van hogy egy kisebb időszakban kevés dolgot érzek/látok meg aztán meg 2x annyi dolog jön. Láttam előre két autó balesetet is ami az utcánkban megtörtént ez még régen volt. Még láttam mamám és papám halálát előre. pedig papámon nem lehetett látni hogy valami baja lenne... és úgy halt meg ahogyan én megláttam.

Anyám többször akart öngyilkos lenni. De az elsőnél éreztem hogy valami nincsen rendben, haza siettem az iskolából és készült arra hogy meg teszi. Nekem kellet ki hívni a mentőket többször is.

Azt tudom csak neked mondani, hogy csak rosszabb lesz ha nem mondod el senkinek, mert depressziós leszel. Én már végig mentem ezen. El kell fogadnod, hogy képes vagy erre mert változtatni úgysem tudsz rajt, de csak annak mond el a titkod akiben megbízol és nem árul el. persze az is fontos, hogy higgyen neked. Szóval érdekelje ez a dolog. Sok sikert a továbbiakhoz :)

Ui:. nekem ez az egész már hét éve tart voltam dokinál is de azt mondta hogy nem tartja kizártnak hogy tudok ilyet is de ajánlott nyugtató szereket.

2012. jún. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
úgy örülök neki, hogy vannak olyanok, akik hisznek nekem, és éltek már át hasonlókat. igen, csak ezt a kettőt álmodtam meg..de nem is akarok többet. nem nagyon merek senkihez sem fordulni..pláne nem felnőttekhez...bennem csak a 15 éves lázadó kiskamaszt látják, semmi mást..de mikor megálmodtam anyukám betegségét az valami szörnyű volt.:(
2012. jún. 27. 00:21
 5/14 Lilith1994 ***** válasza:

Elhiszem hogy rossz volt. én most leszek 18 éves és amikor ez elkezdődött akkor mindenki csak azt mondta hogy képzelgek. Egy idő után el fogod majd fogadni azt hogy ez van. És majd lesznek olyyan barátaid is akivel ezeket meg tudod beszélni.

Én először szüleimnek mondtam el... ez hiba volt,el vittek agykurkászhoz...tele tömtek először nyugtatóval, úgy hogy nem tudtam magamról. Szóval ezért mondom, hogy vigyázz kinek mondod el. Nem tudom mikor kezdődött ez nálad de lassan hidd el bele fogsz törődni. Egyébként olvastam valami olyan cikket is hogy a szeretteink dolgait könnyen megláthatjuk mert lényegében szoros kötelék van a rokonok között, ezt orvosok is ki mutatták. mondjuk gyakoribb az ilyen ha van egy ikertesód... akkor ha neki valami baj van akkor elvileg azt te is megérzed ugyan akkor.

örülök hogy segíthettem és reményt adhattam:)

2012. jún. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Antimod ***** válasza:

"néhány álmod teljesül be"


Nem, soha! Mindig csak megálmodod. Álmokkal senkit nem tudsz életveszélyes helyzetbe "kergetni", a jövőt azonban néha láthatod általa.

2012. jún. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Clairvoyance jelenség is lehet. A dolog már lappangott édesanyádban, te pedig ennek tudatára ébredtél az álom segítségével. Véletlennek semmiképp nem nevezném.
2012. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A legjobb barátnőmnek ezeket már elmondtam. Nem akartam, de egy beszélgetés folyamán Ő hozta fel a témát. Ugyanis ő azt álmodta meg, hogy a szomszédbácsi agyvérzésben meg fog halni. Ez be is következett. Nem is olyan rég volt ez neki. Nekem ez a kettő volt.

Illetve..ha jobban belegondolok volt még egy...de ez nem álom volt, csak egy megérzés...olyan 13 éves koromban lehetett...nagymamáméknál voltunk. segítettünk a szomszédnak leszedni a meggyet. Szép napos idő volt, de már közeledett a vihar. Apám azt mondta, hogy menjek már vele haza, valamit el kellett otthonról hozni..nem is tudom mi volt az. Én beültem az autóba, bekötöttem az övet. Jött apám is. Még beszélgetett a kocsinál Mamával. Majd később behunytam a szemem, és éreztem, hogy valami rossz fog velünk történni. Kértem apámat, hogy ne menjünk..apa természetesen menni akart..és amiért "hisztisztem" azt mondta, hogy akkor szálljak ki a kocsiból. a Kocsiba a helyemre beult az egyik unokahúgom és a tőlem 2 évvel fiatalabb húgom. Bementem mamáéknál. Látta rajtam Mama, hogy baj van. Kérdezte mi az. Én mondtam, hogy apáéknak nem kellett volna elmenni, valami rossz fog történni. Mama azt mondta, nem fog semmi történni. 10perc múlva jött apám a húgom és az unokahúgom autóval...Mamáék kapuja előtt összeütköztek egy másik autóval. A hangos csattanásra, és üvegtörésre azonnal kiugrottam a házból. Semmi bajuk nem lett..viszont az autó összetört. és én ezt megéreztem. Erről tudott a Mamám, hisz előtte elmondtam neki. És soha nem hozta fel a témát

2012. jún. 27. 10:47
 9/14 anonim ***** válasza:

Kicsit sántít a történet.

Szóval Misit a munkatársa hozta haza.

Valamilyen ebéden volt, ahol valaki leszúrta.

És persze a kést is magával hozta a gyerek, hogy legyen bizonyíték.

Most komolyan…


Azután azt írod:

„Ezt az álmomat soha nem mondtam el senkinek.”

Majd azt:

„A legjobb barátnőmnek ezeket már elmondtam.”

Szóval senkinek sem, de a barátnődnek aztán mégis, aki szintén jövőlátó.


„10perc múlva jött apám a húgom és az unokahúgom autóval...Mamáék kapuja előtt összeütköztek egy másik autóval. A hangos csattanásra, és üvegtörésre azonnal kiugrottam a házból.”

Szóval jöttek, de persze te már hamarabb kiugrottál és hamarabb tudnod kellett volna, hogy ütköztek, mire jöttek. (Tehát kirohantál a házból is tudnod kellett volna már akkor, mert láttad.)

2012. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

igen, az egyik munkatársa hozta haza. ebéd volt.

ugyanis kőműves és ács a foglalkozása

hazahozta az egyik munkatársa. be akarta vinni a kórházba, de előbb Misi át akart öltözni. nem gondolta, hogy annyira súlyos lenne, pedig 1 cm-en múlt az élete.

nem vitte magával a kést. az a rendőröknél volt már. elvitték a bűntett helyszínéről, mint bizonyítékot. én akkor láttam a kést, mikor jöttek a véres ruháért a rendőrök. (az is bizonyítéknak kellett)..kerszetanyám meg kérte, hogy hadd láthassa a kést, és én is láttam. az volt, mint álmomban


én azt a "senkinek" úgy gondoltam, hogy szakembernek, és a szüleimnek..


én nem azt láttam, hogy karambolozni fognak, hanem azt, hogy rossz dolog fog történni.

Na pont az ilyenek miatt nem fogom elmondani senkinek. Meg is bántam, hogy ide kiírtam. Azt hiszel amit akarsz. Én tudom mi történt. Én láttam. Nem tudom mit szólnál hozzá, ha valaha ilyen történne veled!

2012. jún. 27. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!