Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Próbálok rájönni h van-e...

Próbálok rájönni h van-e ennek jelentősége de nem tudom hogy van-e, szerintetek? Egy álom ami részben valóra vált.

Figyelt kérdés

Úgy 9-10éves lehettem amikor a következőket álmodtam(egy párszor):egy esküvőn voltam ahol én voltam a vőlegény és mikor odasétáltam a menyasszonyhoz és a fátylát fel libbentettem egy szép női arcot láttam,(ugye ez még nem is lenne szokatlan) amit hihetetlenül tisztán láttam és valami miatt meg is jegyeztem.

Eltelt megint úgy 9-10 év és amikor érettségiztem megláttam egy lányt és amikor felém fordult azt hittem elájulok egy az egyben azt az arcot láttam mint álmomban,nem hasonlóan nézett ki ugyanaz az arc csúnyán mondva ugyan az a fej volt az később osztálytársam is lett.

ezt azóta sem tudom hova tenni.

Szerintetek van jelentősége, mi lehet a mondanivalója ennek?

Előre is köszi!


2012. febr. 3. 21:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez az ami lényeges--"viszont abban biztos vagyok hogy megkell őt szereznem."


az álom a vágyaidat az átélt életedet fogalmazza meg és állítja elő annak diáit de a jövőre nézve semmi jelentősége nincs.


Hasonlít ez a lány az álombelire? nyilvánvaló, hogy ez a típus a zsánered tehát adva volt egy típus az elmédben amit az álom előkotort, és tulajdonképpen még szerencsés is vagy ha a sors feléd sodorta na és meg is tudtál vele ismerkedni.Mi jelentősége? azt majd Te és ő döntitek el vagy egymás mellett haladtok vagy elválnak útjaitok. Vagy barátok lesztek vagy elfeleditek egymást és csak a kép marad továbbra is az emlékeid között.

2013. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!