Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez milyen álom már!? És lehet...

Ez milyen álom már!? És lehet valami jelentősége?

Figyelt kérdés
Szóval.. van egy Japán visual kei sztár, és én őt naaagyon szeretem [<3], és mindig azt álmodom, hogy belefojt valami vízbe.o.O ÉS előtte mindig könyörgök neki, hogy ne tegye, hogy bocsásson meg, hogy nem akartam megbántani, meg hogy ne öljön meg, mert szeretem, meg minden, de aztán csak mindig belefojt. A másik meg az, hogy fogalmam sincs miért kéne megbocsátania.. De mindegy, a lényeg, hogy jelenthet ez valamit, vagy csak szimplán nem vagyok normális?
2010. aug. 29. 02:33
 1/7 anonim ***** válasza:
más álmod nincs is?
2010. aug. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán. Vagy csak nem emlékszem.. ( Ja, de egyszer feleségül mentem hozzá.XD) De amúgy legtöbbször ezt álmodom, és kicsit irritál..
2010. aug. 29. 05:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Mélyen belül tudod,hogy a Japán sztár nem valóságos személy és álmodban így utasítod el.

Ha jelent is valamit ez az álom,akkor ez egy üzenet lehet a mélyből számodra: A nemi ösztönöd vagyok.Ne etess már ilyen hülyeségekkel.Keress egy valóságos személyt,mert ebből nem élünk meg.Se te,se én.

2010. aug. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak nem Miyavi?

Csak tippelek.. xD

2010. aug. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Neeeem Miyavi.=D


Előző válaszoló, köszönöm. Akkor a belső "hangomnak" több esze van mint nekem.. >.< xD

2010. aug. 29. 14:42
 6/7 anonim válasza:

Miyavi jrock énekes szóval ő nem lehet


várj... Ruki a Gazette-ből XD

2010. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Majdnem Ruki...:D De már közel jártál, Uruha az.X"D
2010. okt. 22. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!