Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez nekem már nagyon magas....

Ez nekem már nagyon magas. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Sokszor elő fordul az hogy gy alszom el éjszaka hogy még fent vagyok de közben álmodom is és ilyenkor ahogyan egyre jobban alszom el látom az álmomban azt ahogy gyengülök. Most az volt hogy ahogy aludtam el úgy gyengültem. Kint voltam a házunknak a folyosóján és ki akartam nyitni az ablakot de ahogy aludtam el elöször a kilincset nem tudtam megfogni utána viszont már el estem utána pedig egy nagy sötétségben láttam magam és lebegtem a nagy semmiben. Mi a francot jelenthet ez az egész?
2012. jan. 27. 20:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja azt ki felejtettem hogy mindig fel tudom magam kelteni az álmomból és amikor ilyen rosszul alszom el vagy érzem hogy rossz lesz az álom mindig fel tudom magam ébreszteni magam.
2012. jan. 27. 20:36
 2/5 anonim ***** válasza:
..próbálkozz a tudatos álommal ,nekem a futok és nehezedik el a lábam problémára bevállt
2012. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké köszi
2012. jan. 27. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Asztrál-projekció! Kimentél a testedből. Óvatosan vele...

Olvass utána a neten.

2012. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
úúú ezt már mondták nekem de nem hittem hogy pont velem fog megtörténni, amm köszönöm
2012. jan. 28. 23:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!