Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Próbálok rájönni h van-e...

Próbálok rájönni h van-e ennek jelentősége de nem tudom hogy van-e, szerintetek? Egy álom ami részben valóra vált.

Figyelt kérdés

Úgy 9-10éves lehettem amikor a következőket álmodtam(egy párszor):egy esküvőn voltam ahol én voltam a vőlegény és mikor odasétáltam a menyasszonyhoz és a fátylát fel libbentettem egy szép női arcot láttam,(ugye ez még nem is lenne szokatlan) amit hihetetlenül tisztán láttam és valami miatt meg is jegyeztem.

Eltelt megint úgy 9-10 év és amikor érettségiztem megláttam egy lányt és amikor felém fordult azt hittem elájulok egy az egyben azt az arcot láttam mint álmomban,nem hasonlóan nézett ki ugyanaz az arc csúnyán mondva ugyan az a fej volt az később osztálytársam is lett.

ezt azóta sem tudom hova tenni.

Szerintetek van jelentősége, mi lehet a mondanivalója ennek?

Előre is köszi!


2012. febr. 3. 21:49
1 2
 1/11 Antimod ***** válasza:

Az majd kiderül. :)

Valószínűleg nem véletlen a dolog, valamilyen fontos szerepet fog játszani az életedben. Azért az nem biztos, hogy a feleséged lesz.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs.
2012. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Persze, majd nyilván pontosan emlékszel egy 9 éves korodban álmodott arcra 20 évesen, mikor néhány perccel ébredés után már alig emlékszik az ember az álmaira...

Agyas...

2012. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3. arról h te ilyen hát hogy is fogalmazzam egyszerű vvagy arról nem én tehetek
2012. febr. 3. 22:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehet az osztálytársad ha érettségi idején láttad meg?? Ezt nem értem. Amúgy ha még kapcsolatban vagy a lánnyal én mindenesetre elmondanám neki, ez olyan dolog, ami bejön lányoknak. :D
2012. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
van utána még egy 3 éves képzés amire mindketten jelentkeztünk
2012. febr. 3. 23:46
 7/11 anonim ***** válasza:

gondolom azért teszed fel ezt a kérdést, mert valami "misztikus" de mégis logikus magyarázatra vársz. mivel mentálisan a testben NEM tartózkodó lelkek képesek "végtelen ideig" kapcsolatot fenntartani egymás között, így lehetséges, hogy ez a tudatalattitok által eltervezett jel volt 9-10 éves korodban. annak a jele, ami később megtörtént.

véletlen nem lehet, mivel olyanok a relatív világunkban nem léteznek, maximum az újkori hitetlenségre nevelő kormányok NEKÜNK idealizált világképében.

2012. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok, a lényeg lemaradt :)

ha teljesen biztos vagy az álmod hitelességében, akkor hidd el, hogy meg kell őt szerezned, és ezt ő is akarja, még ha csak tudat alatt tud róla.

2012. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy nem tudom hova tenni a dolgot,szerelmes is vagyok belé de azon is gondolkoztam hogy az is lehet hogy csak a véletlen műve hogy pont az volt a szituáció és nem mondjuk például más.
2012. febr. 24. 07:26
 10/11 A kérdező kommentje:
viszont abban biztos vagyok hogy megkell őt szereznem.
2012. febr. 24. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!