Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az anyám volt egy látónál a...

Az anyám volt egy látónál a barátnőjével és az úgy beszélt róluk mintha már 1000 éve ismerné őket, hogyan csinálják? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Én 20 éves vagyok kiskoromban sok szellemes képzelgéseim voltak még most is és a megérzéseim is elég jók még a nagymamámnak is.


Azért írtam ezt le mert a látó megmondta az anyámnak ezeket de vajon honnan tudja azt nem tudom.

Megmondta neki azt is,hogy két gyereke van mindkét fiú.

A tesómról azt mondta,hogy rossz társaságba fog keveredni ezért figyeljünk oda rá,énrólam meg azt,hogy anyám így fogalmazott "erők vannak bennem és,hogy vigyen el engem oda hozzá".


Amúgy félek a sötétben mert tényleg olyan mintha szellemeket meg mindenféle gyorsan és lassan eltűnő,megjelenő fény alakzatokat látok de már hozzászoktam és nem foglalkozok ezzel így jobb valamivel.


Az a lényeg,hogy az a látó tényleg eltalált mindent nem értem,hogy vagy csak nagyon jól olvas testről és így képes rá fogalmam sincs.

Azt mondta,hogy ő nem kérhet pénzt.És nem is kér semmiért de anyám szerint olyanokat mond,hogy hihetetlen.


Voltak kiskoromban nagyon rossz élményeim ezt még el kell mondanom mindenképp.Ezeket nem tudom elfelejteni semmiképp totálisan rögzültek bennem.


Az egyik az,hogy olyat álmodtam ami valóság volt és a szüleim meg akartak késelni nagyon rossz volt.


A másik pedig amikor a papám mellet aludtam és valami le akart húzni az ágyról nem tudom mi féltem oda nézni.


És volt még egy álom amikor egy csomó ismeretlen úrhajó repkedett az égen és egy volt nagyon közel 2 cm volt csak a háztetőnk felett és rám lőtt egyet aztán befutottam.

Ez is álom lehetett de szinte valóság volt.


És még volt sok kiskoromban azok annyira rögzültek bennem,hogy lehetetlen elfelejteni.


Nem hiszek a vonzás törvényében kicsit hiszek istenben és egy bizonyos fokig az agykontrollban.

Programozást tanulok itthon.


Valóban létezik ilyen?

Vagy kiskoromban csak agytevékenységek voltak ezek amik még most is tartanak csak gyengébben?

És léci ne írjátok,hogy orvoshoz kéne mennem mert nem vagyok agybeteg,meg nem is hiszek ebben úgy.

Aurát azt látom kicsit gyakoroltam a neten :).

Fehér háttér mögött kell legyen az illető :D


Hogy csinálják a látók anyám teljesen hisz neki mert mindent tud.

nem használ kártyát csak folyamatosan a szembe néz.

Azt mondta anyámnak,hogy menjek el hozzá mert olyat akar mondani amit csak én tudhatok.És azt is mondta,hogy nem fogok elmenni hozzá nagy rá az esély és eltalálta mert nem fogok.Mert félek.


Köszi a normális és a nemnormális válaszokat.


2012. febr. 1. 19:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Na voltál már a jósnál?
2012. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Testről olvas nagyon jól.
2012. jún. 5. 22:12
 23/23 anonim ***** válasza:
Mit mondott?
2012. jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!