Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az anyám volt egy látónál a...

Az anyám volt egy látónál a barátnőjével és az úgy beszélt róluk mintha már 1000 éve ismerné őket, hogyan csinálják? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Én 20 éves vagyok kiskoromban sok szellemes képzelgéseim voltak még most is és a megérzéseim is elég jók még a nagymamámnak is.


Azért írtam ezt le mert a látó megmondta az anyámnak ezeket de vajon honnan tudja azt nem tudom.

Megmondta neki azt is,hogy két gyereke van mindkét fiú.

A tesómról azt mondta,hogy rossz társaságba fog keveredni ezért figyeljünk oda rá,énrólam meg azt,hogy anyám így fogalmazott "erők vannak bennem és,hogy vigyen el engem oda hozzá".


Amúgy félek a sötétben mert tényleg olyan mintha szellemeket meg mindenféle gyorsan és lassan eltűnő,megjelenő fény alakzatokat látok de már hozzászoktam és nem foglalkozok ezzel így jobb valamivel.


Az a lényeg,hogy az a látó tényleg eltalált mindent nem értem,hogy vagy csak nagyon jól olvas testről és így képes rá fogalmam sincs.

Azt mondta,hogy ő nem kérhet pénzt.És nem is kér semmiért de anyám szerint olyanokat mond,hogy hihetetlen.


Voltak kiskoromban nagyon rossz élményeim ezt még el kell mondanom mindenképp.Ezeket nem tudom elfelejteni semmiképp totálisan rögzültek bennem.


Az egyik az,hogy olyat álmodtam ami valóság volt és a szüleim meg akartak késelni nagyon rossz volt.


A másik pedig amikor a papám mellet aludtam és valami le akart húzni az ágyról nem tudom mi féltem oda nézni.


És volt még egy álom amikor egy csomó ismeretlen úrhajó repkedett az égen és egy volt nagyon közel 2 cm volt csak a háztetőnk felett és rám lőtt egyet aztán befutottam.

Ez is álom lehetett de szinte valóság volt.


És még volt sok kiskoromban azok annyira rögzültek bennem,hogy lehetetlen elfelejteni.


Nem hiszek a vonzás törvényében kicsit hiszek istenben és egy bizonyos fokig az agykontrollban.

Programozást tanulok itthon.


Valóban létezik ilyen?

Vagy kiskoromban csak agytevékenységek voltak ezek amik még most is tartanak csak gyengébben?

És léci ne írjátok,hogy orvoshoz kéne mennem mert nem vagyok agybeteg,meg nem is hiszek ebben úgy.

Aurát azt látom kicsit gyakoroltam a neten :).

Fehér háttér mögött kell legyen az illető :D


Hogy csinálják a látók anyám teljesen hisz neki mert mindent tud.

nem használ kártyát csak folyamatosan a szembe néz.

Azt mondta anyámnak,hogy menjek el hozzá mert olyat akar mondani amit csak én tudhatok.És azt is mondta,hogy nem fogok elmenni hozzá nagy rá az esély és eltalálta mert nem fogok.Mert félek.


Köszi a normális és a nemnormális válaszokat.


2012. febr. 1. 19:26
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Majd írj mi volt.Nem nézlek hülyének.Nekem 2 valaki szokott jósolni, és MINDEN bejött,amit írt.Nekem születési dátumot és a keresztnevemet kell mondanom.
2012. febr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Antimod ***** válasza:

"MINDEN bejött,amit írt.Nekem születési dátumot és a keresztnevemet kell mondanom."


Ilyenkor jönnek azzal, hogy hazudsz, vagy éppen ráhibáztak, mert nincs más érv ez ellen.

(Még gonoszabb érv: te is sarlatán "jós" vagy, és közvetve próbálod fejleszteni az ipart. :D )

Egyébként hol/hogyan történt a jóslás?


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Le fogom írni csak anyám még azóta nem jött haza alaposan részletesen ki kérdezem őt ha majd itt lesz.


Aztán majd elmegyek hozzá én is és elmondom mi volt.

2012. febr. 3. 19:23
 14/23 anonim ***** válasza:
Megírnád, hogy melyik városban van ez a látó? Ha közel van, akkor pontosabban is érdekelni fog. Köszi.
2012. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Slovákiában lakik és az ilyen tanya féleség akar lenni.

Nagy sziget a neve a tanyának.


Az nagyon pró az a látó.

Nem olyan,hogy elmész valahová a városba és fizetsz neki.

Ingyen jósol és pró nagyon.

2012. febr. 5. 20:43
 16/23 anonim ***** válasza:

Köszi. Akkor ez nem jött össze. Igen messze van.:(

De azért én is várom a fejleményeket, hogy mi volt nála mikor elmentél. Persze ha úgy döntesz, hogy leírhatod.

2012. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Még nem mentem el de elfogok aztán majd írok ha lehet.
2012. febr. 5. 22:04
 18/23 anonim ***** válasza:
:)
2012. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Vree ***** válasza:

Vonattal milyen nehéz Pestről megközelíteni? :D Poénból megnézném egyszer, még ha csalónak bizonyul is. :D


Látatlanban én is azt mondom neked, hogy ilyen tanácsokat mint "vigyázz nehogy rossz társaságba keveredjen a gyerek" "maga becsületes, de vigyázzon mert kissé haragtartó" "ügyeljen hogy a lánya kivel fog járni" "a te múltadban volt egy fontos tragédia amit még ma is érzel" stb. nem kunszt mondani, mert ezek nemcsak hogy 99%-ban bejönnek, de az alany maga találja meg a jelentésüket a látó helyett. Melyik fiúgyereknél nem félelem hogy rossz társaságba keveredik? Aztán amikor a fiú sokáig marad ki a barátaival (melyik kamasz nem teszi?) és nem hallgat az anyjára, ezen összevesznek, az anya meg lesz győződve hogy a fiú barátai fordítják ellene, és ezzel a jóslat "beteljesedik" pedig semmi igazság nem volt mögötte.


Ami az olyasmit illeti hogy két gyereke van hasonló azok olyan tippek amiket érdemes megreckírozni mivel az emberek nagy százalékára igazak. Némi emberismerettel csökkenthető a kockázat, hogy olyannak mondják akire jó eséllyel igaz. (alany neme/kora/viselkedése/elejtett egyéb információ stb.) Néhány embernél esetleg nem jön be, de a többség esetében akiknél igen, hogy megnő a jós becsülete! Van egy olyan tendencia is hogy a sikertelen jóslatokat hajlamosabb vagy elfelejteni.


Ami az álmokat illeti, kiskorában mindenkinek sokkal erőteljesebbek az álmai. Nekem is volt egy visszatérő rémálmom amiben ördögök rabolnak el évekig óvodás koromban.


Ami a "nem kérhet pénzt" tételt illeti, ez szintén nagyon gyakori. A jós kinyilvánítja hogy fogadalma miatt amivel a világ szenvedéseit kívánja csökkenteni nem kér anyagi javakat. Újságokban hirdető jósok vagy száz éve élnek ezzel. Az a tapasztalat azonban hogy a buzgó hívek adományai és a hírnév simán behozza ezeket, ha valakinek ilyesmi a célja. De vidéki jósoknak már az is haszon ha látogatókat vonzanak. Reklámból (a hívők ha már ott vannak vásárolnak is, akár a jóstól akár a környékről), akár megbecsülés iránti vágyból (ki nem örül neki, különösen ha egy idős asszony aki senkit sem érdekel és el van zárva magányban), de van aki hisz a képességeiben (akár úgy kezdte mint te).


Ezzel nem azt akarom mondani hogy nem lehetséges :D Csak a csapdákra akarom felhívni a figyelmedet. Miért nem nevez meg a jós soha konkrétumokat? Pl. ha a tesód rossz társaságba fog keveredni, miért nem mondja hogy kikkel?


Szerintem ha komolyan hiszel az ilyen dolgokban akkor el kellene menned hozzá. Normális esetben ellenezném hogy túl komolyan vedd az ilyesmit, de két dolog lehetséges:

1. kigyógyít a félelmedből, ha látod hogy csal;

2. ha tényleg tud valamit akkor az a segítégedre lehet.


Jó persze utálnám ha valami hülyeséget mondana ami aztán évekig nyugtalanít, de a jósok többsége nem követ el ilyen felelőtlenséget. És ha mégis, szerintem nem ártana egy kis szkepticizmust tanulnod, és annak az a módja hogy próbára teszed. Csak azért aggódok hogy te túl őszinte és jóhiszemű vagy és nem tudsz alakoskodni vagy elrejteni a valódi énedet, ebben az esetben pedig valószínűleg úgy játszik majd rajtad mint az oboán. Szemfényvesztőkkel kapcsolatban nem azért kell trükközni hogy a hitetlenségedet bizonyítsd (ezt úgyis észrevennék) hanem hogy próbára tedd őket. Ha valóban látók, akkor nem tudod őket megtéveszteni hiszen nem aszerint döntenek hogy tőled mit látnak. De ha bizonyosságot akarsz szerezni akkor nem hagyatkozhatsz pusztán a szavukra.

2012. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Utána néztem az ilyen jósoknak akik nem kérnek pénz.

Ez egyszerű testbeszéd az egész.

Keith Barry is ezt csinálja.

2012. ápr. 19. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!