Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az anyám volt egy látónál a...

Az anyám volt egy látónál a barátnőjével és az úgy beszélt róluk mintha már 1000 éve ismerné őket, hogyan csinálják? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Én 20 éves vagyok kiskoromban sok szellemes képzelgéseim voltak még most is és a megérzéseim is elég jók még a nagymamámnak is.


Azért írtam ezt le mert a látó megmondta az anyámnak ezeket de vajon honnan tudja azt nem tudom.

Megmondta neki azt is,hogy két gyereke van mindkét fiú.

A tesómról azt mondta,hogy rossz társaságba fog keveredni ezért figyeljünk oda rá,énrólam meg azt,hogy anyám így fogalmazott "erők vannak bennem és,hogy vigyen el engem oda hozzá".


Amúgy félek a sötétben mert tényleg olyan mintha szellemeket meg mindenféle gyorsan és lassan eltűnő,megjelenő fény alakzatokat látok de már hozzászoktam és nem foglalkozok ezzel így jobb valamivel.


Az a lényeg,hogy az a látó tényleg eltalált mindent nem értem,hogy vagy csak nagyon jól olvas testről és így képes rá fogalmam sincs.

Azt mondta,hogy ő nem kérhet pénzt.És nem is kér semmiért de anyám szerint olyanokat mond,hogy hihetetlen.


Voltak kiskoromban nagyon rossz élményeim ezt még el kell mondanom mindenképp.Ezeket nem tudom elfelejteni semmiképp totálisan rögzültek bennem.


Az egyik az,hogy olyat álmodtam ami valóság volt és a szüleim meg akartak késelni nagyon rossz volt.


A másik pedig amikor a papám mellet aludtam és valami le akart húzni az ágyról nem tudom mi féltem oda nézni.


És volt még egy álom amikor egy csomó ismeretlen úrhajó repkedett az égen és egy volt nagyon közel 2 cm volt csak a háztetőnk felett és rám lőtt egyet aztán befutottam.

Ez is álom lehetett de szinte valóság volt.


És még volt sok kiskoromban azok annyira rögzültek bennem,hogy lehetetlen elfelejteni.


Nem hiszek a vonzás törvényében kicsit hiszek istenben és egy bizonyos fokig az agykontrollban.

Programozást tanulok itthon.


Valóban létezik ilyen?

Vagy kiskoromban csak agytevékenységek voltak ezek amik még most is tartanak csak gyengébben?

És léci ne írjátok,hogy orvoshoz kéne mennem mert nem vagyok agybeteg,meg nem is hiszek ebben úgy.

Aurát azt látom kicsit gyakoroltam a neten :).

Fehér háttér mögött kell legyen az illető :D


Hogy csinálják a látók anyám teljesen hisz neki mert mindent tud.

nem használ kártyát csak folyamatosan a szembe néz.

Azt mondta anyámnak,hogy menjek el hozzá mert olyat akar mondani amit csak én tudhatok.És azt is mondta,hogy nem fogok elmenni hozzá nagy rá az esély és eltalálta mert nem fogok.Mert félek.


Köszi a normális és a nemnormális válaszokat.


2012. febr. 1. 19:26
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Kérek mindenkit,hogy ezt a kérdést vegyék nagyon komolyan mert egy szó nem hazugság.Köszönöm.
2012. febr. 1. 19:29
 2/23 anonim ***** válasza:

Pedig nem ártana elmenned hozzá. Dönteni ráérnél az után is.

Lehet, h a félelmed nem alaptalan. De nem tudom, hogy vagy ezzel, de engemet idegesítene, ha nem lennének információim, lehetőleg minél nagyobb mértékben. Ha pedig tényleg "küldetésed" van, nem lenne jobb valamennyire felkészülni rá? Pláne, ha most erre itt van számodra az esély. Mivel a sorsod úgysem tudod elkerülni! Jobb lenne inkább felkészülni rá!

2012. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Antimod ***** válasza:

Én elmennék hozzá, szerintem nincs mitől félned. Nekem nincsenek ilyen képességeim, így nem tudok tapasztalati úton meggyőződni ezekről a dolgokról.

Hogy a látók honnan tudják ezeket - nos nem hiszem, hogy testbeszédből rá lehetne jönni. :) Tervezem, hogy csinálok egy ilyen látó-tesztet, meglátogatok egymás után többet közülük, és meglátjuk, mennyire cseng össze, amit mondanak.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Elmegyek de félni fogok nagyon.Plusz még kicsit depresziós is vagyok :S
2012. febr. 1. 20:30
 5/23 anonim ***** válasza:
ezek teljesen átlagos dolgok, ami a lakosság 80%-ra igaz lehet. könnyen kiolvasható az ember arckifejezéséből, ha valami bántja és általában ilyenkor mennek jóshoz(tiszta pénzkidobás)
2012. febr. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Antimod ***** válasza:

"könnyen kiolvasható az ember arckifejezéséből"


Hogy hány gyereke van? :D

Tényleg kíváncsi vagyok már én is erre.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
a legtöbb pár 2 gyereket vállal, ha mégis lenne egy harmadik, akkor homályosan tesz róla említést, az alany pedig benyögi ha több van
2012. febr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Na ez azért kísérteties!


De azért egy dolog: "fehér háttér mögött legyen az illető" ne haragudj, de a nagy koncentrálással és szembuzerálással csak dísztorziós fényeket fogsz látni valaki körül fehér háttér esetén.


Tudod miből tevődik össze az aura? Hőkibocsátás, test EM mezejei(lélek?, csakra?) és más egyéb sugárzások. Nem hinném, hogy egy 'auralátó' szeme érzékeli szinte a teljes foton és elektron frekvencia spektrumot(na és a nooszférát és a túlvilágot is).

Aki látja az aurát, annak elvileg át kéne tudnia látni a falakon! Nem de?

2012. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"Hogy csinálják a látók", ha ez kerdes:

Vannak, akik raereznek dolgokra, es ez a kepesseg fejleszthetö, ahogy az auralatas is bizonyos mertekig tanulhato. Ugy tudom, mindenfele "jos" azt mondja, ö az eszköz (kartya, gömb...stb) nelkül is lat, az eszköz csak utmutatast ad. Tehat ök is raereznek, ennyi az egesz.

Sztem amig nem a jövöt mondjak, addig rendben is, de a jövöjet mindenki maga csinalja, azok csak max. hajlamok.

Igy az, h a testvered rossz tarsasagba keveredik-e vagy nem, több szemely alakitasatol függ. Max. hajlam lehet ra. Es megjegyzem, barmilyen kepessegeid is vannak, ha azok "alszanak" es nem bontakoztatod ki öket. Nem feltetlenül azzal tudod kibontakoztatni, ha elmesz hozza, hanem ha ugy elsz, ugy teszel... :)


"kicsit hiszek istenben" - nekem furcsa, hogy lehet kicsit hinni? En vagy hiszek vmiben, vagy nem hiszek.


"Vagy kiskoromban csak agytevékenységek voltak ezek amik még most is tartanak csak gyengébben?"

Sok minden lehetett. Ha bizonyos anyaghoz, ami elelmiszerekben van, nem jut a szervezet, hallucinaciokhoz vezethet. Alvasparalizis - ennek is utanaolvashatsz, ezeket nagyon valodinak eli meg az ember. Elöfordulhat az is, hogy elözö eletbeli emlekek ugrottak be (erröl jutott nekem eszembe: "egy csomó ismeretlen úrhajó repkedett az égen és egy volt nagyon közel 2 cm volt csak a háztetőnk felett és rám lőtt egyet aztán befutottam", mondjuk eleg sokan elhettünk mar at haborukat). Es termeszetesen, sima alom is lehetett. :)


Kerdes, mitöl felsz?

En nem szeretem, ha bizonyos modon a szemembe bamulnak, mert akkor erzem, ahogy leszivjak az energiat, es utana nagyon faradt leszek. (Ez bizonyos idö utan ujratöltödik, tehat nem maradando problema!!!) De persze nem mindenki igy nez. Viszont en csak emiatt nem mennek el. Vagyis attol függ, mit ereznek: mert a megerzeseimre hallgatva döntök.

(Reszletezve a fenti törtenetet: Volt egy tanarom, aki feleleskor közel jött, es barmennyit is tanultam, teljesen "lebenultam", par cm-re az arcomhoz... mintha mindent elfelejtettem volna, semmire sem emlekeztem. Csak az irasos dolgozatok miatt mentem at nala, pedig amugy jo tanulo voltam.)


Ami belül a szivedben van, senki sem veheti el töled. A kepessegeid, amire születtel, az benned van.

Mitöl felsz? A valosagtol? Hogy van, aki "beled lat"? Nincs abban semmi különös, lehet, hogy mar sok ilyen emberrel talalkoztal, csak ök nem mondtak ki, amit lattak. :)

2012. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Igen lehet.

Elmegyek aztán majd leírom mi történt.

Mert mondta anyámnak,hogy menjek el mert olyat akar mondani nekem amit csak én tudhatok.Úr i...


De ha léteznek látók akkor ő biztos igazi,mert nem kér semmiért pénz és nem is hirdeti magát csak úgy szájról szájra terjed és így találnak rá többen.

És ő nem használ semmit csak néz egyenesen a szembe csak az életkort és a nevet kérdezi utána vagy elkezd beszélni vagy megkérdezi,hogy mit szeretnék tudni.


Nagyon érdekes,hogy kitalál mindent ami igaz volt úgy hogy csak az anyám a nevét és az életkorát mondta neki.

Kíváncsi vagyok mit fog mondani nekem.

2012. febr. 2. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!