Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges az, hogy az...

Hogyan lehetséges az, hogy az ezoterikusok, néhány adat megadása után már "tudják"hogy milyen lesz a jövőd?

Figyelt kérdés
Sokszor mikor belenézek az Ezo-tv-műsorába,kiakadok azon hogy honnan,s hogyan "tudnak"annyi mindent,legalábbis látszólag az emberről,s sokan képesek betelefonálni,ami nem olcsó mulatság. Én nem tudom,de ez az egész ezotéria egy kicsit sántít valahol,mert nem nagyon hiszem azt,hogy ha megadom a születési adataimat,s esetleg azt is ha tudom,hogy hány óra,hány perckor születtem,akkor abból,némi számolgatás,és csillagkép-elemzés után tudni fogják azt,hogy hogyan alakul majd az egészségi állapotom,s hogy kő gazdag leszek e,vagy csóró.
2012. jan. 24. 16:36
1 2
 11/11 David82 ***** válasza:
5. válaszoló Akkor olvasd el a Bibliában a Jelenések könyvét, ott kerek-perec le van írva, hogy a három hatos a gonosz, a fenevad száma. Én sem hívnék fel ilyen telefonszámot.
2014. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!