Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges az, hogy az...

Hogyan lehetséges az, hogy az ezoterikusok, néhány adat megadása után már "tudják"hogy milyen lesz a jövőd?

Figyelt kérdés
Sokszor mikor belenézek az Ezo-tv-műsorába,kiakadok azon hogy honnan,s hogyan "tudnak"annyi mindent,legalábbis látszólag az emberről,s sokan képesek betelefonálni,ami nem olcsó mulatság. Én nem tudom,de ez az egész ezotéria egy kicsit sántít valahol,mert nem nagyon hiszem azt,hogy ha megadom a születési adataimat,s esetleg azt is ha tudom,hogy hány óra,hány perckor születtem,akkor abból,némi számolgatás,és csillagkép-elemzés után tudni fogják azt,hogy hogyan alakul majd az egészségi állapotom,s hogy kő gazdag leszek e,vagy csóró.
2012. jan. 24. 16:36
1 2
 1/11 Mirk ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű. Nem tudják. Senki se lát jövőt, főleg nem az ezoTVben. Hazugság, átverés, kamu.


Vannak okos emberek és vannak buták. Az okosok azok akik ezoműsort csinálnak, a buták pedig akik betelefonálnak 300Ft+ áfáért. Az a probléma, hogy sok embernek olyan üres és értelmetlen az élete, hogy képesek bármilyen baromságban hinni.

2012. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem adsz meg nekik semmit akkor nem is fognak tudni rólad semmit:) Egy kamu logikát követnek és ha eltalálja akkor persze nekik köszönhető, de ha nem akkor majd úgy lesz. Nem számít, hogy az életedbe beleavatkoznak ezzel csak hívjad őket. Én is tudok jósolni mégpedig azt, hogy ők gazdagodnak. Így van? Eltaláltam?
2012. jan. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mirk ***** válasza:
100%

Ha arra vagy kíváncsi, hogy hogy tudják sokszor eltalálni az emberek gondját-baját akkor tessék:

Mit szoktak mondani? "Önnek úgy érzem egészségügyi problémái vannak...""Önnek pénzügyi problémái vannak..." stb. stb.

És szerinted kik telefonálnak? Hát nem a gazdag és egészséges emberek. Hanem azok akiknek ezer meg egy problémájuk van (az agybajukon kívül).

2012. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Visszaélnek az emberek hiszékenységével. Ha megfigyeled, olyan általános válaszokat adnak, ami akár be is jöhet többé-kevésbé.

Beteg vagyok. Meggyógyulok?

Hát persze.

És ha kicsit jobban lesz, már is ráfogja a jósnőre.

Eleve fel sem hívnék ilyen számot, ami a gonosz száma.

2012. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mirk ***** válasza:
80%

Valóban fel sem kell hívni az ilyen számokat. De nem azért mert az a gonosz száma. Mivel nincs olyan hogy gonosz szám. A 666 nem a gonosz száma, hanem 3 darab hatos.

Azért aki nem hisz a jóslásban az ne higgyen a többi hülyeségben sem.

2012. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
17:20 ezt vallástól és hittől függetlenül írtam. A nagyobb hatás kedvéért valami pihent agyú kitalálta, hogy ez legyen a telefonszám. A 666 a gonosz szimbóluma, ha hisz benne valaki, ha nem. A jóslás, az ezotéria is egy hit, aminek a jó szándékon kell, hogy alapuljon. aki ebben hisz, pszichésen nagyon is befolyásolja tetteit, gondolkodását, ha felhív egy ilyen "szakembert", márpedig ha azt ezzel a számmal társítják, máris visszás a dolog.
2012. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek ezoterikusnak vallják magukat, miközben nagy csalók!Két okból teszik ezt!Egyik, hogy lejárassák az ezotériát, és összekössék a pénzzel, a másik, hogy a butább embereket kizsákmányolják, s eközben talán még maguk is elhiszik, hogy amit csinálnak tökéletes, rendben van, és helyes!Egy ezoterikus gondolkodású ember nem pénzért segít!Ha adnak neki, talán elfogadja, de kérni sosem fog!Azért, mert aki spirituális, az tudja, hogy a szeretetelv a legfontosabb,nem lehet összekötni pénzzel, mindenkinek joga van hozzá, hogy meggyógyuljon, hogy utat mutasson neki az aki utat tud! Pénzért nem lehet szeretni!Vagyis lehet, csak az a legalja nép, nem pedig a spirituális, vagy ezoterikus embercsoport jellemzője.Ez olyan, mintha az anya kifizettetné a gyerekével a neveltetést, számlát nyujtana be, mikor 18 éves lesz, plusz áfa :/
2012. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Micsoda? Még csak most olvasom, 666-ot kell felhívni??? O.o

Ez jellemzi minden tettüket!Mint a szabadkőművesek szimbólumai, "aki nem vak, látja mi a lényeg"

2012. jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mer' kamuge_cik ...
2012. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudok rébuszokban beszélni... nagyrészük egyszerű kuruzsló, néhányuk viszont érzékel dolgokat, de többnyire szerintem nem a jövővel kapcsolatban...
2012. jan. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!