Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi munkadíjat, lehet...

Mennyi munkadíjat, lehet elkérni azért, ha egy Windows-t újratelepítünk egy gépen? ( + adat másolás, + config)

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A párom ezer forintot kér óránként, plusz gépenként 2 ezret a telepítésért. De ez csak cégeknél van így, ismerősnek ingyen csinálja, ismerős ismerősének pedig 2 ezerért.
2012. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Én 6 órát szívtam egy géppel, mert akinél csináltam a gépen a videók, képek olyan össze vissza voltak, hogy az hihetetlen, és ezt kellet kiválogatnom + tegyem fel a képeket majd a tolóról is, aztán, miután ez megvolt, tegyek valami vírus irtót is ezzel nem volt baj, aztán, az szar alaplap ami benne volt a gépben egyik chipsetet drivert sem fogadta el a hangkártya szempontjából (xp-sekeet találtam csak. win 7 hez nem igazán volt), tehát elég sokat dolgoztam rajta míg kezelhető gép lett, az ügyfél elégedett is volt, szerinted 8 000 FT az sok ennyiért összesbe?
2012. jan. 23. 15:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Telóról*
2012. jan. 23. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem sok. Mivel itt nem egy szimpla nextnextnextfinishről volt szó, hanem neked kellett rendbe raknod a kupiját is. Ha sokallja, akkor meg kell mondani neki, hogy a feléből megúszta volna, ha rendet tart a gépén :D
2012. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Linux nem jutott senkinek eszébe?
2016. nov. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!