Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már alvásparalízisetek?

Volt már alvásparalízisetek?

Figyelt kérdés
Ha igen beszámolnátok róla milyen volt?
2011. szept. 28. 19:20
1 2
 11/19 anonim válasza:

volt..

Felkeltem.

Nem tudtam nyelni, mert az agyam még alvás fázisban volt és nem kapcsolt vissza a normális működésbe.

Lélegezni nehezen tudtam, tehát azt se tudtam szabályozni.

Se mozogni úgy egyátalán.

Csak a szemeimet tudtam mozgatni.

Malacröfögést és ordításokat hallottam, de 100% életszerűen.

Az ajtóhoz néztem, és láttam ahogy jönnek be a szobámba a fehér szellemek, szépen sorban,..


Majd arra gondoltam, ill azt ismételgettem magamban hogy:

KELJ FEL! s ezt sokszor.. Nehezen, de sikerült..


ROhadtul féltem, az adrenalinszintem rettentően magas volt, akárcsak a szívverésem.. Először tapasztaltam ilyet az eddigi életemben.. huhhh. belegondolni is rossz újra.

2011. szept. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
12-14 éves koromban lehet, sokáig nem tudtam hogy mi volt az, éjszaka volt, aludtam majd azt hittem ébren vagyok, tudtam hogy fekszek az ágyban, majd éreztem hogy a szomszéd szobából valami rámnéz és egyenes rohan felém, nem bírtam megmozdulni, olyan jeges félelem járt át, hogy azóta se (hál'Istennek) éreztem ilyesmit. Eltartott jó pár percig mire meg tudtam mozdulni, és sokáig zaklatott voltam, olyan érzés volt mintha még lélegezni se tudtam a félelemtől. Remélem soha többet nem lesz.
2011. okt. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Volt, és nem is egyszer.

Nagyon rossz, nagyon utálom, hogy mindig visszajön.

Nem tudsz mozdulni, megszólalni sem.

Ijesztő, félelmetes, pocsék dolog.

Nekem mindig akkor jön elő, ha nagyon zaklatott, vagy nagyon stresszes vagyok.

Ha alvásparalízisem van, akkor mindig tudom, hogy ideje lazítani, és nyugalmat biztosítani magamnak.

Ilyenkor el is múlik.

2011. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Nekem is volt. Néztem egy filmet,de nagyon fáradt voltam és elaludtam rajta. Aztán hirtelen elkezdtem hallani a filmben a párbeszédeket, de közben álmodtam mégpedig azt, hogy nagyon nehezen bírok mozdulni, leestem az ágyamról és odakúsztam a húgom ágyához. Kiabálni akartam, de csak suttogva bírtam beszélni. Nagyon rossz érzés volt, de aztán felébredtem.


Volt egy másik is, amikor azt álmodtam hogy meghaltam. Ez egy tök normális álom volt, felébredtem, de egy pillanat múlva megint "aludtam". Akkor láttam magam vérben fürödve egy barátnőmmel együtt. Hallottam közben, hogy anya beszél a húgomhoz és a tv is ment. Arra ébredtem, hogy hasba vágtam magam. NEM AKAROK TÖBB ILYET!

14/L

2011. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem heti 2x is van... eleg ijeszto de mar megszoktam... Csak baratnomet zavarja hogy felorditom ejjel...
2011. okt. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
25%

nálam gyurcsányi és demszky jöttek felém fenyegetően,

nagyon rossz volt, és alig tudtam felébredni

2011. okt. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mitől ezotéria?
2011. okt. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem is volt amikor kisi voltam, legtöbbször nem volt szörny a szobámban de rettenetesen féltem hogy lejönnek hozzám a padlásról, nagyon féltem, alig bírtam mozogni, próbáltam kiabálni mert tudtam hogy álmodok és talán ha anyuék hallják felébresztenek. De általában csak saját nyöszörgésemre ébredtem.

De láttam egy filmet erről valamelyik dokfilm csatornán. Ez egy két éve volt. Akkor hú de jó, de izgi én is akarok. Aztán egyik éjjel arra "ébredtem" hogy egy manó fekszik a mellkasomon nagyon csúnya, és a képembe liheg éreztem a leheletének szelét az arcomon. De észnél voltam tudtam mi ez. Mozogni nem bírtam, de nem ijedtem meg, kuncogtam egyet magamban és oldalra fordultam, nem tudom hogy sikerült de ez izgi élmény volt.

azóta nem nagyon volt. Nem tudom hogyna jött ilyen könnyen ez az álom de túl vagyok rajta :-)

2011. okt. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
2012. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!