Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már alvásparalízisetek?

Volt már alvásparalízisetek?

Figyelt kérdés
Ha igen beszámolnátok róla milyen volt?
2011. szept. 28. 19:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Volt és nagyon rossz volt! Ráadásul annyira megrémültem, hogy nem bírok mozogni, hogy elkezdtem fulladni :S Nem kívánom senkinek se.

Kétszer-háromszor volt max. Azt olvastam hogy azoknál az embereknél fordul elő, akik nagyon zaklatottak napközben, és az idegrendszerük ezért nem tudja magát kipihenni. Valami lehet benne, mert mikor nálam ez előfordult, tényleg elég nehéz időszakom volt. De arra figyelek, hogy nyugodtan feküdjek le aludni, mert nem szeretném többször átélni.

2011. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen. Olyan érzés volt, mintha elalvás előtt nekifutásból rám ugrott volna valaki, és a mellemen ült volna. Egy másik alkalommal arra ébredtem, hogy csókolózok egy nővel, és feküdt rajtam, a haját is éreztem a nyakamon.
2011. szept. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Úúúh ezek elég durvák :( énse kívánnám senkinek :'(
2011. szept. 28. 19:44
 4/19 anonim ***** válasza:

Volt sokszor. Elég para, de elmúlik, ha egyszer elég éber vagy tudatosítani magadban, hogy mi ez.


Gyakorlatilag annyi történik, hogy az elméd ébren van, a tested alszik, ezért van az, hogy bár szeretnél megmozdulni, de képtelen vagy rá. Hallucinációt is okozhat.

2011. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igen. Eleinte ijesztő és meglepően valóságos volt. Egy fekete madár verdesett szárnyaival a mellkasomon. Még a levegő mozgását is érzékeltem. Azóta többször előfordult hasonló, de már tudatosul bennem, hogy ezek csak álmok, és nem akarok kétségbeesetten felébredni.
2011. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Sok rosszat hallottam már róla, de még így is szeretném, ha egyszer nekem is lenne.
2011. szept. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Volt már párszor.De legtöbbször ébrenlét és alvás közti állapotban jött elő.


Egyik olyan volt hogy lefeküdtem,éppen elaludtam volna erre elkezdtem hallani a fülemben egy nagyon jó zeneszámot amit még sosem hallottam.Aztán azt vettem észre hogy tudatomnál vagyok és nem tudok felébredni,de még mindig hallom a dalt.Rettenetes állapot.

2011. szept. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem is volt gyerek koromban, akartam ordítani, hogy anyu segíts de egy hang se jött ki a számon! Irtózatos érzés!
2011. szept. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Itt sok beszámolót találsz:

[link]

2011. szept. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem az a legszebb, hogy itt olvastam róla kb. 1 éve, és azóta nem volt, de gyerekkoromba sokszor volt. (akkor viszont nem tudtam, mi az)

Nekem éjszakai felkeléskor volt többször ilyen, nem ismervén e jelenséget, azt hittem bolond vagyok.

Emellett a paralízisem nagyon ijesztőek voltak.

2011. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!