Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Már megint egy újabb ReptoidEz...

GusztixD kérdése:

Már megint egy újabb ReptoidEzredes?

Figyelt kérdés
Ti már nem unjátok ezta sok reptoid ezredest az elsőnek én még hiszek dehogy mások lemásolják és kiadják magukat annak... Csináljatok magatokrol képet ezredesek és elhiszem hogy azokvagytok! addigis kételkedik szerintem a fél ezotéria téma hogy azok vagytok
2011. szept. 17. 10:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ezek közül egy sem "reptoid"... Ha itt is lenne belőlük a Földön néhány, akkor majd pont a gyakorikérdéseken irkálnák a haditerveiket, nem?

Mondjuk... Itt úgyse hisz nekik senki, vagy csak kevesen, de akkor is hülyeség, szerintem. :D

2011. szept. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az első volt a legtűrhetőbb.
2011. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hát eddig is kételkedtem benne h egyáltalán léteznek ienek eddig legtöbbet a kis szürkékröl tudok a valxundinokról és a plejádokrol v kikrölxD de reptoid lol
2011. szept. 17. 12:28
 14/15 anonim ***** válasza:
Közeleg az invázió, nem csoda hogy sok itten a Reptoid
2011. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ő 404 :D
2011. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!