Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megint megcsinál...

Hogyan tudnám megint megcsinálni? Ez hihetetlen (lent)

Figyelt kérdés
Az előbb netezés közben inni akartam a poharamból, már pont nyúltam volna felé amikor kb. 1 centit mozdult az ellenkező irányba... Nincs nyitva az ablak, még az ajtó sincs sőt az asztalom sem lejt és mondom mégegyszer hogy semmihez nem értem hozzá! Hirtelen úgy megrémültem hogy kiszaladtam a szobából, szóltam a szüleimnek. Ők azt mondták hogy képzelődtem csak, de biztosan láttam hogy megmozdult. Lehet, hogy én mozdítottam meg? Most meg itt próbálkozok a pohárral, de nem történik semmi. Mit tegyek?
2010. júl. 18. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

vannak ilyenek, de nem tudom hogyan lehetne, nem az én ismerősi köröm. A tanárom mondta fizikán az osztálynak, hogy a régi iskolájában volt egy ilyen srác.

Mivel nem direkt csináltad, ezért egy felszínre nem hozott képességed lehet. Gyakorolj sokat, és koncentrálj.

2010. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De zsír.:D Mozgass már meg engem is.:DD
2010. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez valami tudatalatti dolog ,képesség lehet.Nem tudom,hogy lehet direkt megcsinálni.

Velem olyan történt,hogy hirtelen ránéztem a kávés csészémre és ekkor körbefordult benne a kanál,nagyon gyorsan.Igazán meglepődtem,hiszen a pohár már percek óta ott állt,nem mozdíthatta meg senki,semmi.Előfordult más esetekben is,bár nagyon ritkán,hogy megmozdult valamilyen tárgy egy pillanatra,mikor ránéztem.

2010. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az erő veled van!
2010. júl. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a "műkörmöd" tolta odább és azért nem érzékelted, vagy valami olyasmivel voltál agyilag lekötve ami ezt a képzeletet kihozta belőled.
2010. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Te vagy az új ,,Carrie" (Stephen King)!
2010. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Érezd az Erőt ifjú padawan.Hagyatkozz az érzékeidre,zád ki a külvilágot!És most mondjuk együtt hogy:MUKODJ!!!!!!
2010. nov. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!