Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Már megint egy újabb ReptoidEz...

GusztixD kérdése:

Már megint egy újabb ReptoidEzredes?

Figyelt kérdés
Ti már nem unjátok ezta sok reptoid ezredest az elsőnek én még hiszek dehogy mások lemásolják és kiadják magukat annak... Csináljatok magatokrol képet ezredesek és elhiszem hogy azokvagytok! addigis kételkedik szerintem a fél ezotéria téma hogy azok vagytok
2011. szept. 17. 10:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Megszaporodtak, készülnek az invázióra!
2011. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de olyan érdekes a reptoidok ien internetes élősködök v mi? mert gyakori kérdéseken szaporodnak lol
2011. szept. 17. 10:37
 3/15 A kérdező kommentje:
lássatok a dolgok mögé végre emberek!!!
2011. szept. 17. 10:38
 4/15 anonim ***** válasza:

Igen, a pixelekből és a bitekből nyerik az energiájukat, valamint a töltött káposztából, de mivel náluk nem Forint a fizetőeszköz, így a piacon Marika néni kiröhögi őket, és elküldi az anyjukba visszaja farsangi bálra a zöld jelmezükkel. Így ehhez a táplálékhoz csak ritkán jutnak hozzá. Ezért akarják leigázni a Földet, hogy szerezzenek Forintot, sokat, vagy legalább svájci frankot, és ehessenek töltött káposztát. Az egész a káposzta miatt van.

Meg természetesen a kormány miatt, mert mindenért ők a hibásak. Amiért nem, azért meg a VIVA Tv.

2011. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ifjú sátán vagyok!!!! és félhetsz mert nemsokára kezdetét veszi az utolsó háború!!!
2011. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
jaj várjá megkeresem a macikám hogy elbujhassak... uristen hülyék kiméljenek..
2011. szept. 17. 10:47
 7/15 anonim ***** válasza:
a reptoidok az univerzum legerősebb lényei!!! a szánalmas földlakók eltörpülnek melletünk!!!!
2011. szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy náluk mindenkit ReptoidEzredesnek hívnak. Meg a bolygójukat is, meg azon mindent. Mint abban a South Park részben.
2011. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
lehetséges de sebaj mennek a jelentések x'D
2011. szept. 17. 11:19
 10/15 A kérdező kommentje:
de már kérdésbeis levan irva h akor hiszem el h létezik egy k***va reptoid ha vki feltölt egy képet magárol ugyértem egy állitólagos ''reptoid''
2011. szept. 17. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!