Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan álmodjak megint azzal...

Hogyan álmodjak megint azzal a kastéllyal?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelött már álmodtam egy kastélyal,néhány napja megint.Jó lenne ha valahogy megint azzal álmodnék,utána akarok járni hogy hol van meg ilyesmik.

24/N


2011. aug. 3. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolj rá elalvás előtt. :D
2011. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
próbáltam,nem vált be :S
2011. aug. 3. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló eset velem is előfordult.Néhányszor megjelent álmomban ugyan az a kastély és nagyon közel éreztem magamhoz valamiért.Beírtam a google képkeresőbe, hogy sziklákra épült kastély (merthogy így nézett ki)és némi keresgélés után rátaláltam ara a kastélyra , ami nagy valószínűséggel az álmomban szerepelt.Szerintem nézegess te is kastélyokról képeket, talán te is rábukkansz a kastélyodra.
2011. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos a Roxfort volt.
2011. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen volt az a kastély? Én is, leginkább gyermekkoromban álmodtam kastélyról, hogy sokszor ott voltam. Az volt a furcsa, hogy ott lenni jó is volt, meg nyomasztó is. ehhez a kastélyhoz tartozott temető is, park is, erdő is és rengetegszer álmodtam részlegeen ezekről a helyekről, a végén mindig visszatértem a kastélyhoz, de tudtam, hogy mindegyik hely ahhoz kapcsolódik, a környékén van. Miért van ez, hogy gyakran ezt álmodtam. Én is mindig meg akartam keresni. Az én kastélyomban minden fehér márványból készült.
2012. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!