Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kinek mi volt a leghülyébb álma?

Kinek mi volt a leghülyébb álma?

Figyelt kérdés
Álmodni szerintem már sokan álmodtak valami hülyeséget.
2011. aug. 19. 21:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ezek nem semmik! xD Én több hülyeséget is álmodtam, most hirtelen nem tudom leírni őket, kavarognak a fejemben xDD
2011. aug. 20. 15:05
 12/14 anonim ***** válasza:
Suliban voltam. Első órában mondták, hogy utolsó óra után megyünk valahova, mert a Megasztár 1 (megismétlem: 1) versenyzői fellépnek a városunkban valahol. Mire letelt a 6 tanítási óra, már besötétedett, és a két osztály (az évfolyam) a suli előtt sorakozott. Én elsétáltam a másik utcáig és közben hívtam anyát, hogy megmondjam mi a szitu, és apa később jöjjön értem (mert mindig kocsival visz haza) Anya mondta, hogy a Megasztárosok fellépése elmarad. Én siettem vissza az osztályhoz, hogy elmondjam nekik, de akkor már csak 2 osztálytársamat találtam ott, akik szomorúan ballagtak haza, hogy elmarad. Tehát már megtudták azelőtt, mielőtt odaértem. Akkor észrevettem, hogy apa már vár kocsival. Beszálltam, és indultunk haza. 2 Srác (az egyik az a cuki srác az évfolyamból, aki tetszik^^) az autó után futott. (de a fiúkat kisebb korukban láttam, tehát kb. úgy 10 évesek lehettek) Olyan volt mintha fogócskáznának. Aztán hirtelen már a házunk előtt álltunk. De a fiúk még ott voltak, engem követtek, hogy megtudják, hol lakom. elbújtak az árokba, míg mi a kocsival begurultunk a kertbe. Ekkor az árokból előugrottak a srácok, és kutyává változtak. Az egyik kutya teljesen olyan volt, mint az a srác aki tetszik. Ott simogattam, és tök ari volt. Ekkor már világos volt. Meg akartam tartani, és azon gondolkodtam, hogy lecserélem rá a másik kutyámat. És akkor felébredtem.
2011. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

hú nekem sok hülye álmom volt már pl. egyszer azt álmodtam hogy meztelenül mentem iskolába


Meg azt hogy az egyik legjobb barátnőm terhes lett én voltam a szülésznő és mikor megszületett a baba nem lehetett látni hogy fiú e vagy lány nem volt ott semmi, és mikor megkérdeztem tőle h ki az apja akorr azt felelte hogy nem tudom mert megerőszakoltak XD

2011. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem kiskoromban volt a leghülyébb álmom. Egy óriási lázmérő fenyegetett xD
2011. okt. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!