Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Úgy hallottam, hogy az inga...

.Anonymus. kérdése:

Úgy hallottam, hogy az inga megjósolja a jövőt. De nemrég hallottam, hogy a saját tudatalattinkkat vetíti ki. Most, hogy van ez?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem jött be, rájöttem, hogy a gondolataim mozgatják, amit szeretnék annál mond igent és fordítva.
2011. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jósol, csak a saját gondolataid minden befolyástól mentesen mutatja meg az adott kérdésben. Mondhatjuk a legigazibb gondolatod, és nem a pillanatnyi benyomásod.
2011. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam hogy az inga nem müködik. De nemrég hallottam hogy müködik. Most hogy is van ez? :O
2011. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az inga használatának is vannak "szabályai" Mint, ahogyan minden másnak, amire önmagunktól is választ kaphatunk. Elsősorban - mielőtt használni kívánod az ingát - kerekedj felül a félelmeiden és vágyaidon! Igyekezz teljesen semlegessé válni a kérdés/válasszal kapcsolatban! Majd koncentrál az ingára úgy, mintha senki és semmi más nem létezne, csak te és az inga! Majd kérdezz rá, hogyan mutatja neked az igen választ, és a nem-et! Utána érzelemmentesen tedd fel a válaszra váró kérdésedet!

Egyébként sokan nem tudnak valós választ kapni a saját magukat érintő kérdésekben. Nem csoda, hiszen a félelmek és a vágyak befolyásolhatják a gondolatainkat,melyeknek valóban létezik egy láthatatlan erőterük. Kinek milyen mértékben.

2012. márc. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem mindig azt mutatja, amit szeretnék. vagy, amit józan paraszti ésszel gondolok, akkor is, ha másképp szeretném, amit szeretnék irreális. viszont anno az érettségin megmondta a tételt.
2012. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!