Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a halálról?

Mi a véleményetek a halálról?

Figyelt kérdés
Mi történhet ezt követően, mennyország,pokol,reinkarnáció?
2011. júl. 31. 14:11
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
A halál után? Oszlás.
2011. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
el elégé bizarul hangszik de van a lélek vándorlás és van egy élet lánc(lesz egy fű->fűből->növény->növényből->állat->állatból->ember->ha jó ember voltál megint ember leszel de hanem akkor elölről fog kezdődni..és én ebbe belegondoltam ha tényleg így van most tudom ,hogy kik a szüleim,testvérem de utána ha meghallok(tegyük fel én az életben valami rosszat tennénk(nem vagyok rossz ember)) akkor újra születel:) fura az élet
2011. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
92%
Lehet hogy a földi létünk,a legnagyszerübb interaktiv multiplayer játék. Gondoljunk bele, kapunk egy karaktert aki mi vagyunk, és ezt a szereplöt kell tökéjre fejleszteni, és vinni a cél felé. Ha időközben meghalunk a célunkat még nem elérvén, akkor nevezzük reinkarnációnak, uj szereplővel kell végig vinni az élet nevü játékot. Sajnos sok esetben halnak meg még meg sem született kisbabák, ök egyszerüen nem tudtak csatlakozni a szerverre. Érdekes elképzelés nem de?
2011. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Én személy szerint félek tőle :S Nem attól,hogy fájni...na jó.de attól is :D hanem hogy egy SEMMI leszek!nem leszek képes ezekre a dolgokra amiket most csinálok,pl itt válaszolgatok a GYK-kérdésekre.De remélem hogy azért egy túlvilági hely ahol a lelkek vannak :D bár ennek kevés az esélye :/ ha moost belegondolunk, túl sok ember lelke lenne ott és még el is férnének? áh necces :/ szerintem nincs semmi,meghalunk és kész

én attól félek hogy a szeretteimmel mi fog történni.Nem is fogom tudni hogy mi lesz velük :O

de ha meghalok legalább valaki olyanért haljak meg akit szeretek :D

2011. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
A 12 éves vagyok. Igen, pont most gondoltam bele h az autó is elcsaphat vagy vízbe fúlok... de normális életkor végéig sok időm van még. És részvétem a feleséged miatt :(
2011. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
kicsit félek, de én a reinkarnációban hiszek. és attól nem félek hogy állat leszek vagy fű mert az én hitem szerint azoknak nincs is lelkük. meg amúgy is, emberből csak ember. én így gondolom.
2011. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Megint a 12 :D Ez a multiplayer-játék dolog érdekes... valami van benne, érdekes elképzelés! És ezt anyukám mondta, hogy mióta nagyapja meghalt, mivel őt nagyon szerette, nem tudja elképzelni, hogy az a sok életenergia csak úgy eltűnik, tehát hisz az újjászületésben vagy mi nem értettem teljesen :/
2011. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Úgy veszem észre mindenki inkább a reinkarnáció felé húzódik abba nem is gondoltatok bele hogy Isten teremtett mindőnket?
2011. júl. 31. 15:52
 19/38 anonim ***** válasza:
15:10 es vagyok...belegondoltam,hogy valakit elveszítettem(papámat) hogy ő most új élete van és nem tudom hogy hogy nézki-ki az stb...
2011. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Én is inkább a reinkarnációban hiszek és ez egyáltalán nem zárja ki, hogy egy Istennek nevezett lény/erő teremtett minket. Csak, hogy válaszoljak a kérdező másik kérdésére is. =)

A Pokol és a Mennyország csak a papok kitalációja, hogy az embereket igazgassák az életben.


Én úgy gondolom, hogy ha az életben sikerült spirituális fejlődést elérned, akkor továbbléphetsz egy magasabb szintre. Egy másik dimenzióba ahol természetes dolog a spiritualitás és emiatt nem nevet ki senki(például).

Ha megragadtál, akkor megint meg kell próbálnod itt a Földön ebben a dimenzióban a fejlődést csak egy másik testben, és így haladhatsz feljebb a létrán. A végső cél pedig elérni az Istennek nevezett lény/erő létsíkját.


Ez persze csak saját gondolat, de ezt látnám logikusnak.

2011. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!