Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ismered A Titkot? Felhasználod...

Ismered A Titkot? Felhasználod a Vonzás törvényét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akik ismerik A Titkot, tudják miről beszélek...segített már valakinek az életében a Vonzás törvénye úgy, hogy tudatosan a maga javára használta?

Tapasztalatokat kérek!

És azok számára, akik még nem ismerik...feltétlen nézzék meg! http://www.youtube.com/watch?v=oBS_Z8xF-cE

DD


2011. júl. 16. 15:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én vagyok 23:48-as!


Örülök, hogy örülsz.


Ettől függetlenül, az igazi próféta és jó tanító ingyen adja az élet titkát. Már maga az is hogy titoknak nevezik egy nagyszerű PR, mivel a titkot mindenki tudni akarja kíváncsi rá, és a kíváncsiság az a tehén amit jól meg lehet fejni. A dorkók meg el is hiszik, hogy valami olyat hallanak, amit eddig nem, ami eddig nem volt nyilvánvaló. Láttam az egész videót annó, és már akkor éreztem, hogy új hitgyüli van készülőben, csak ők nem brékelnek jézusos breakbeat-re. Totálisan, teljesen olyan a video, mint egy lélek abtoner, vagy egy megváltás hasizomöv, komolyan azt vártam, hogy azt mondják: ha most veszem meg a könyvet akciósan valamelyik ismerősöm is üdvözül. Ne érts félre, jó dolog, hogy reményt, kapaszkodót adnak az embereknek, és pozitív hozzáállást indukálnak, de pénzért teszik, sőt jól meghíznak belőle (kb, mint a szcientológusok ). Minden a profit miatt van a statiszta fizikusok, filozófusok, biológusok hamisan mosolygó bizonyítgatásai(sok kis életmegváltó Ronald Mcdonald), a boldog mosolygó amerikai járókelők, a szánalmas sztorik. Jó lenne az egész, ha nem tüntetnék fel titokként, illetve nem kérnének pénzt, és a vallásról szóló dokumentumfilmet nem egy Dan Brown mániás TV shop stábbal forgattatták volna. Az agy által keltett vonzó rezgésekről, pedig felesleges egy db "lol" -nál többet mondani.

2011. júl. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!